آموزش تعمیر جاروبرقی🛠🥇

آموزش تعمیرات جاروبرقی

جاروبرقی وسیله ای بسیار پرکاربرد برای نظافت منزل است و خراب شدن آن موجب می شود که کار تمیز کردن منزل دشوار شده و باعث اتلاف وقت می شود.

ما در این مطلب در رابطه با آموزش تعمیر جاروبرقی بحث می کنیم و آموزش هایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا با استفاده از آن به راحتی جاروبرقی خود را تعمیر کنید.

برای تعمیر جاروبرقی ابتدا باید مشکل و عیب آن را پیدا کنیم تا بتوانیم به حل مشکل آن بپردازیم، البته باید به این توجه داشته باشید که عیب یابی باید با تخصص و دانش صورت گیرد اما بعضی از تعمیرات را هم خودتان میتوانید انجام دهید که میتوانید از مقاله ی آموزش تعمیر جاروبرقی ای که برای شما آماده کرده ایم  کمک بگیرید.

آموزش تعمیر جاروبرقی

آموزش تعمیر جاروبرقی

رفع مشکل موتور جاروبرقی

اگر موتور جاروبرقی دچار مشکل شود برای تعمیر آن باید موتور را باز کنید و اجزای بیرونی آن را در آورید تا به راحتی به موتور دسترسی داشته باشید، برای تعمیر باید با سیم کشی این دستگاه آشنا باشید تا باعث ایجاد خرابی بیشتری نشوید.

خرابی موتور میتواند به صورت های مختلفی باشد: سوختن، قدرت کم آن و…

هنگامی که موتور جاروبرقی می سوزد ابتدا نیم سوز می شود و بعد از استفاده از آن پیچک های آن آسیب می بیند و به همین دلیل بقیه اجزا هم از کار می افتند.

برای از بین رفتن قدرت کم موتور باید کلکتور را کاملا تمیز کنیم و ذغال آن را تعویض کنیم جوری باید آن را جا بندازیم تا با کلکتور در ارتباط باشد.

رفع مشکل روشن نشدن جاروبرقی

کابل های برق را چک کنید تا مطمئن شوید دستگاه به برق است و ربطی به سیم کشی ساختمان ندارد، و برای بررسی کلید خاموش روشن باید سطح محافظ آن را که پوشیده است باز کنید با پیچ گوشتی و از سیم کشی آن مطمئن شوید و با مولتی متر بررسی کنید، اگر خوب عمل نکرد باید آن را تعویض کنید.

مدار موتور را بررسی کنید وقتی یکی از اجزا ها به مشکل بر خورد کند بقیه اجزا به خوبی فعالیت نمی کنند، مثلاً فنر ها خراب شده باشد، موتور را به صورت جداگانه به برق بزنید اگر کارکرد موتور مشکلی ندارد مشکل یکی از اجزا های دیگر است.

آموزش تعمیر جاروبرقی

آموزش تعمیر جاروبرقی

تولید صدای زیاد جاروبرقی

در هنگام بروز این مشکل دلایل زیادی وجود دارد که یکی از آن ها گیر کردن چیزی در آن است که باید جاروبرقی را خاموش کنید و بعد از یک وسیله ای کمک بگیرید تا آن را خارج کنید.

البته اگر صدای خیلی زیادی از خود تولید می کند ممکن است پروانه های دستگاه دچار مشکل شده باشد و باید بررسی کنید و آن را تعمیر کنید.

رفع مشکل کلید روشن خاموش دستگاه

ابتدا باید از این مطمئن شوید که مشکل از جای دیگر جاروبرقی نیست و بعد با وسیله ای به نام اهرم متر خرابی را تست کنید و اگر متوجه خرابی شدید می توانید کلید دیگری خریداری کنید و به راحتی با آچار آن را تعویض کنید.

آموزش تعمیر جاروبرقی

آموزش تعمیر جاروبرقی

مکش ضعیف جاروبرقی و چگونگی حل کردن آن

اولین دلیل این است که شاید مخزن آن پر شده است که باید آن را تعوض کنیم، ممکن است لوله دستگاه سوراخ یا پاره شده باشد که باید محل دقیق این اتفاق را پیدا کنید و از آن مطمئن شوید و سپس برای تعمیر و تعویض آن اقدام نمیایید.

ممکن است موتور نیم سوز شده باشد و هنگامی که این مشکل رخ می دهد موتور قدرت اولیه خود را از دست می دهد و باید نیم سوز شدن را با جریان الکتریکی بررسی کنید، از دیگر دلایل می توان به کثیفی فیلتر اشاره کرد که باید اقدام به تمیزی آن کنید.

آموزش تعمیر جاروبرقی از آموزش های تخصصی به شمار میرود و برای درست انجام دادن کار ها باید به تمام مطالب آموزش دقت کنید.

تعمیر یخچال فیلور🌟✅🌟نمایندگی تعمیر یخچال فیلور

تعمیر یخچال فیلور در تهران

امداد من برای تعمیر یخچال فیلور در تهران برای تسهیل خدمت رسانی به مشتریان عزیز سالیان زیادی است که به خدمت رسانی مشغول است.

امداد من به عنوان نمایندگی معتبر و رسمی تعمیر یخچال فیلور در تهران مزیت های بی شماری دارد که یکی از آنها بهره مندی از تیم تعمیرکار یخچال متخصص و مجرب می باشد.

گارانتی تعمیر یخچال فیلور

امداد من برای افزایش اعتماد مشتریان عزیز بعد از تعمیر یخچال فیلور فاکتور و گارانتی 6 ماهه ارائه می نماید و در صورت خرابی مجدد یخچال در همان مورد که تعمیر شده، بدون دریافت هزینه مجددا تعمیر می نمایند.

تعمیر یخچال فیلور در محل

از مزایای تعمیر در محل این است که به دلیل عدم جابه جایی یخچال دیگر خبری از سقوط یا ضربه و سایر آسیب های احتمالی به یخچال فیلور نمی باشد.

همچنین در زمان و هزینه های شما مشتریان گرامی صرفه جویی می شود پس شما در صورت مواجه شدن با مشکل یک تماس با امداد من بگیرید و منتظر باشید تا در اسرع وقت تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شود.

تعمیر یخچال فیلور

تعمیر یخچال فیلور

هزینه تعمیر یخچال فیلور

هزینه تعمیر در یخچال فیلور به عوامل مختلفی همچون مدل یخچال، تعداد قطعات معیوب و… بستگی دارد.

امداد من برای اینکه هزینه های شما عزیزان بالا نرود سعی بر تعمیر قطعات معیوب می نماید.

تعویض برای مواردی است که قطعه تعمیر نشود و یا اگر تعمیر شود در کارکرد اختلال بوجود می آورد.

اما این اطمینان را به شما می دهیم که اگر قطعه تعویض شود از قطعات اصل و فابریک استفاده خواهد شد.

راههای ارتباط با امداد من

فقط کافیست با شماره های امداد من جهت تعمیرات یخچال فیلور تماس بگیرید و یا به سایت مراجعه کرده و درخواست تعمیر را ثبت کنید.

سرویس یخچال فیلور

یخچال فیلور در طول مدت استفاده همانند دیگر مدل‌های یخچال با مشکلات و ایراداتی ناشی از فرسودگی و خرابی قطعات مواجه است.

عدم توجه به ایرادات ظاهرا جزئی یخچال فیلور بروز مشکلات اساسی و کم شدن عمر استفاده از این دستگاه را به همراه دارد شما می توانید با سرویس دوره ای و سالیانه یخچال فیلور خود از بوجود آمدن مشکلات اساسی جلوگیری نمایید.

تعمیر یخچال فیلور

تعمیر یخچال فیلور

عیب یابی یخچال فیلور

امداد من عیب یابی و تعمیرات تخصصی انواع یخچال فیلور را با استفاده از تکنسین های مجرب ، سرویس کاران متعهد و تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده انجام می دهد.

تکنسین های امداد من درارتباط با عیب یابی و تعمیرات یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید در خدمت شما عزیزان می باشند.

مواردی برای مراقبت و نگهداری از یخچال فیلور

 • برای تضمین سلامت یخچال فریزر فیلور خصوصا در نوسانات برق از محافظ مخصوص استفاده کنید.
 • هنگام انتخاب محل نصب یخچال فیلور فاصله 2 سانتی از دیوار رعایت شود.
 • یخچال فیلور را در مجاورت وسایل گرمازا مانند اجاق گاز و در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.
 • در صورتی که درب یخچال فیلور برفک می‌زند سریعا برفک زدایی کنید تا برودت کم نشود .
 • با وسایل نوک تیز اقدام به تمیز کردن یخچال فیلور و یا کندن یخها نکنید.
 • چنانچه مواد غذایی گرم دارید از گذاشتن آنها داخل یخچال خودداری نمایید.
 • به نظافت یخچال خود اهمیت بدهید و علاوه بر داخل یخچال بیرون یخچال را نیز تمیز نمایید.
 • چنانچه نیاز به تمیز کردن یخچال فیلور خود داشتید حتما آن را از برق بکشید و سپس بعد از دو ساعت مجدد آن را به برق بزنید.
 • چنانچه قصد سفر دارید و یا مدتی در خانه نیستید ترموستات یخچال فیلور را در درجه پایین قرار دهید تا موتور یخچال کمتر کار کند.

نمایندگی آریستون🛠نمایندگی مجاز و رسمی آریستون

نمایندگی آریستون در تهران

نمایندگی آریستون آماده ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی شما می باشد؛ اگر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی و یا دیگر لوازم برقی شما دچار مشکل شده است، همین حالا با نمایندگی آریستون از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و البته با هماهنگی شما، تعمیرکار متخصص را به منزل شما اعزام نماییم.

محصولات آریستون به دلیل کیفیت بالای ساخت و قطعات بکار رفته بسیار کم پیش می آید که به تعمیر نیاز داشته باشند.

اما با این حال ممکن است برای یکی از دستگاه های شما مانند یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… مسئله ای بوجود بیاید که باعث شود به درستی عمل نکند.

در چنین موقعیتی به شما پیشنهاد می کنیم حتما با نمایندگی آریستون تماس حاصل نمایید و مشکل ایجاد شده را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

لازم به توضیح دوباره است به دلیل اینکه ما در سراسر شهر تهران شعبه های متعددی داریم، شما می توانید با توجه به منطقه زندگی خود که در شمال، جنوب، غرب و یا شرق تهران هستید، با تلفن نمایندگی آریستون شعبه نزدیک به خود که شماره تلفن آن در پایین همین صفحه نوشته شده است ارتباط برقرار نمایید.

نمایندگی آریستون امداد من

همان طور که اطلاع دارید تعمیر لوازم خانگی آریستون به دلیل پیچیدگی در قطعات سخت افزاری و الکترونیکی و همچنین استفاده از برد ها و امکانات پیشرفته نرم افزاری نیاز به فردی با دانش و مهارت بالا برای سرویس، عیب یابی و تعمیرات دارد؛ که برای این موضوع با اطمینان کامل می توانید روی تکنسین های ماهر ما در نمایندگی آریستون تهران حساب کنید.

از آنجایی که ما به مهارت و توانایی خودمان در موضوع تعمیرات لوازم خانگی ایمان و اطمینان صد در صدی داریم، تمام خدمات انجام شده مان را به صورت کتبی برای شما گارانتی و تضمین می کنیم.

شما با داشتن این تضمین کتبی تعمیرات، در صورتی که عیب دستگاه تان دوباره ایجاد شود، می توانید بلافاصله با واحد پشتیبانی نمایندگی آریستون تماس حاصل نمایید و ما وظیفه داریم تا بدون دریافت هزینه ای، به صورت کامل مشکل دستگاه شما را حل کنیم تا مانند روز اول به عملکرد خود ادامه بدهد.

تجربه 30 ساله نمایندگی آریستون در حوزه تعمیرات لوازم خانگی به همراه گذراندن دوره های آموزشی، تیم ما را به یک گروه فوق متخصص و بسیار قوی در زمینه عیب یابی و تعمیرات این برند معروف تبدیل کرده است.

نمایندگی آریستون

نمایندگی آریستون در تهران

نکته مهم دیگر این است که زمانی که شما برای تعمیر یا عیب یابی ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی خود با نمایندگی آریستون تماس می گیرید و کار را به تعمیرکاران ما می سپارید، مطمئن باشید در صورتی که دستگاه شما به تعویض یک یا چند قطعه یدکی نیاز داشته باشد، ما فقط از قطعات اصلی و ارجینال شرکتی که دارای کیفیت تضمین شده هستند و گارانتی دارند، استفاده می کنیم.

متخصصین با تجربه نمایندگی آریستون پس از عیب یابی اولیه، مشکل دستگاه شما را پیدا می کنند، سپس هزینه تقریبی تعمیرات و بر طرف کردن عیب را به شما اطلاع می دهند و در صورت تمایل و رضایت شما اقدام به شروع مراحل تعمیرات می کنند.

نمایندگی آریستون در ادامه این مطلب برای شما توصیه های کوتاهی درباره استفاده صحیح و روش نگهداری از انواع لوازم خانگی را نوشته است.

توصیه ما برای افزایش طول عمر انواع لوازم خانگی شما

لوازم خانگی از قسمت های مختلف مکانیکی و الکترونیکی حساسی ساخته شده اند که ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند و در بیشتر اوقات تعمیر های پر هزینه از عیب های کوچک که به آن ها بی توجهی شده است ایجاد می شوند.

هر مشکل هر چند کوچک باعث کم شدن طول عمر دستگاه برقی می شود؛ بنابراین پیشنهاد و راه حل ویژه نمایندگی آریستون، سرویس سالیانه لوازم خانگی می باشد، حتی اگر در ظاهر هیچ گونه مشکلی هم نداشته باشند.

سرویس دوره ای و سالانه در نمایندگی آریستون شامل تمیز کردن یا در صورت لزوم تعویض فیلتر ها و دیگر قسمت های اصلی دستگاه می باشد.

در لوازمی مانند یخچال فریزر، ساید بای ساید و ماشین لباسشویی تراز بودن مسئله ی خیلی مهمی است که در زمان بازدید و سرویس دوره ای مورد توجه قرار می گیرند.

نمایندگی آریستون در تهران

تعمیر ، عیب یابی و سرویس دوره ای در نمایندگی آریستون تهران

از جمله دستگاه هایی که در نمایندگی آریستون کار تعمیر، عیب یابی و سرویس دوره ای آنها انجام می شود به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

 • یخچال های ساید بای ساید
 • یخچال فریزر درب پایین
 • یخچال فریزر درب بالا
 • ماشین لباسشویی در مدل های مختلف
 • ماشین ظرفشویی
 • ماکروویو و ماکروفر
 • و…

از جمله مهم ترین عیب هایی که برای ماشین لباسشویی ایجاد می شود و برای آن با نمایندگی آریستون تماس گرفته می شود به موارد زیر میتوان اشاره داشت:

 • لباسشویی نشت آب دارد ، در این وضعیت حتما با نمایندگی آریستون تماس حاصل نمایید.
 • لباسشویی روشن نمی شود.
 • ایجاد صدای اضافی و غیر طبیعی
 • صفحه لمسی کار نمی کند.
 • بوی سوختن می دهد.
 • لباسشویی تکان می خورد و از محل خود جابجا می شود.

و بیشترین تماس هایی که با نمایندگی آریستون در تهران برای تعمیرات ماشین ظرفشویی گرفته می شود برای موارد زیر است:

 • ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند.
 • ظرف ها به درستی و کامل خشک نمی شوند.
 • مواد شوینده توزیع نمی شود.
 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد.

در صورتی که هر کدام از عیب های بالا را در دستگاه خود مشاهده نمودید می توانید در اولین فرصت ممکن با نمایندگی آریستون تماس حاصل نمایید.

نمایندگی آریستون

مزیت های تماس با شرکت امداد من:

 • تکنسین های مجرب و متخصص آریستون
 • دارای شعب در سراسر تهران و کرج
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی شرکتی
 • ضمانت ۱۸۰ روزه قطعات و خدمات
 • حضور یکساعته و تعمیر ۱۰۰% در محل شما
 • پیگیری رضایتمندی مشتری توسط شرکت پس از حضور تکنسین
 • نرخ اتحادیه + فاکتور رسمی شرکتی

مناطق سرویس دهی نمایندگی آریستون:

۱- شمال تهران: ۲۲۸۵۲۰۹۵

 • پاسداران
 • تجریش
 • نیاوران
 • میرداماد
 • شریعتی
 • ظفر
 • سعادت آباد
 • نیاوران
 • دربند و . . .

۲- غرب تهران: ۴۴۰۴۴۳۵۵

 • جنت آباد
 • صادقیه
 • پونک
 • شهرزیبا
 • ستارخان
 • سردارجنگل
 • شهران
 • کن
 • اکباتان
 • بلوار فردوس و . . .

۳-مرکز و شرق تهران: ۸۸۵۲۰۱۷۳

 • انقلاب
 • فردوسی
 • فاطمی
 • ونک
 • نارمک
 • رسالت
 • تهرانپارس
 • مجیدیه
 • پیروزی
 • بهارستان و . . .

۴- جنوب تهران: ۶۶۱۷۸۷۶۳

 • جمهوری
 • نواب
 • میدان آزادی
 • استادمعین
 • جیحون
 • نازی آباد
 • خانی آباد
 • شهرری
 • دولت آباد
 • نعمت آباد و . . .

۵- سراسر استان البرز – شهریار – اسلامشهر – رباط کریم ۰۹۱۲۹۶۷۶۴۵۷

روش های رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی چیست❓💡

روش های رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی

یکی از وسایلی که کمتر پیش می آید در آشپزخانه کسی نبینید ماشین لباسشویی است، در صورتی این دستگاه در خانه ها وجود ندارد که یا در تعمیرگاه باشد و یا ماشین لباسشویی جدیدی در راه باشد و ممکن است به رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی نیاز داشته باشد و چنانچه به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز داشتید با متخصصان ما تماس بگیرید.

خلاصه که زندگی بدون این وسیله بسیار سخت و وقت گیر میشود و به همین علت است که وجودش در تمامی خانه ها یکی از ضرورات شده است.

ماشین لباسشویی دستگاه بسیار قدرتمندی است اما حساسیت های خود را نیز دارد، شست و شو این دستگاه یکی از مسائلی است که در نگهداری صحیح و عمر این دستگاه بسیار موثر است.

رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی

رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی

کارکرد لباسشویی

کار اصلی ماشین لباسشویی ها شستن و از بین بردن کثیفی ها از روی لباس ها است و گاهی ممکن است که کثیفی لباس ها در داخل ماشین لباسشویی باقی بماند و این محل مناسب ترین مکان برای تولید قارچ ها و باکتری ها است، با وجود این اتفاق لباس ها بوی نم میگیرند، به خوبی شسته نمیشوند و یا اگر لباس ها را بپوشید حساسیت پوستی برایتان ایجاد میشود.

چناچه با حساسیت پوستی، بوی نم در لباس ها و یا خوب شسته نشدن لباس ها مواجه شدید، وقت این است که ماشین لباسشویی خود را رسوب زدایی کنید و این کار باید هر موقعی که متوجه شدید سریعاً انجام دهید تا مشکلی نه برای خودتان و نه اطرافیانتان از نظر حساسیت پیش نیاید.

رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی

رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی به این صورت است که ابتدا قبل از انجام هر کاری دستگاه را از برق بکشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید، برای این کار باید به دو اندازه آب و جوش شیرین داشته باشید اما چهار برابر آب و جوش شیرین سرکه نیاز دارید.

جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید و سپس داخل ماشین لباسشویی بریزید، بعد از باید سرکه را اضافه کنید و بعد از اضافه کردن سرکه آب داغ با درجه ای بسیار بالا به آن ها اضافه میکنیم و لباسشویی را به برق میزنیم و روشن میکنیم و اجازه میدهیم که کارش تمام شود.

نیازی نیست که محلول به مقدار زیادی باشد، سرکه را دو پیمانه بریزید و جوش و شیرین و آب را به مقدار کمی که گفته شد به آن اضافه کنید، بعد از این که کارتان تمام شد باید با یک اسفنج، دیگ و لاستیک درب ماشین لباسشویی را پاک کنید و بعد از آن با پارچه ای آن را خشک کنید.

مواد داخل این محلول در دسترس همگان است و با این کار ماشین لباسشویی شما به راحتی رسوب زدایی میشود، همچنین میتوانید این کار را هر چند ماه یک بار انجام دهید تا خیالتان هم بابت تمیزی راحت باشد، نا گفته نماند که برای رسوب زدایی ماشین لباسشویی خود میتوانید از قرص ها و پودر های رسوب زدایی بسیار عالی موجود در بازار هم استفاده کنید، مراحی که گفته شد مراحل سنتی و خانگی و دسترس بود که هر کسی هم میتواند آن را انجام دهد.

هنگامی که متوجه درست آبگیری نکردن ماشین لباسشویی شدید، علت آن میتواند جرم گرفتگی ماشین لباسشویی باشد، که برای این کار میتوانید خودتان هم در خانه آن رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی را انجام دهید.

رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی

رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی

مرحله 1

اولین کاری که میکنید باید با توجه به دفترچه راهنما ماشین لباسشویی آن را از جای خود خارج کنید و با کمک مسواک یا برس های کوچک به همراه جوش شیرین، قرص یا پودر جرم گیر، جوش شیرین و… آن را به درستی شست و شو دهید تا رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی انجام شود.

مرحله 2

در مرحله دوم با کمک همان دفترچه راهنما و بعد از پیدا کردن فیلتر ماشین لباسشویی را با دقت از جای خود خارج کنید و در صورت وجود چیزی بر روی آن را بر داید، آشغال های داخل آن را تخلیه کنید و با کمک مسواک یا برس کوچکی با مواد شوینده آن را بشویید.

مرحله 3

این مرحله را باید جزو مراحل همیشگی بعد از شست و شو لباس ها قرار دهید، به این صورت که باید لاستیک دور درب ماشین لباسشویی را با اسفنج یا یک پارچه تمیز پاک کنید، با این کار باعث جمع نشدن آب کثیف و رشد نکردن میکروب ها و باکتری ها میشوید.

مرحله 4

جرم گیری بعدی مربوط به دیگ ماشین لباسشویی است که همانطور که گفته شد با کمک محلول آب، جوش شیرین و سرکه و همچنین استفاده از پودر و قرص های جرمگیر میتوان این کار را انجام داد، همچنین بهترین و ساده ترین راه این است که سرکه سفید به همراه آب داغ 60 درجه ای در داخل لباسشویی بریزید و اجازه دهید که در حالت عادی و زمان کم دستگاه کار کند.

برای جلوگیری از جرم گرفتن لباسشویی نیز میتوانید پس از اتمام کار لباسشویی لباس ها را سریعاً از آن خارج کنید، لباس ها را که خارج کردید درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید، جا پودری را مرتباً تمیز کنید تا نیازی به رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی نداشته باشید.

اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر داشت، تعمیر آن را به متخصصان ما بسپارید.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا💠نمایندگی تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

نمایندگی تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا در تهران

امداد من خدمات رسانی در سراسر تهران را جهت تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا برای اطمینان از رضایت شما با بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید.

متخصصین امداد من در تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تعمیر انواع اجاق گاز فردار، صفحه ای و رومیزی توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می شود.

داشتن فنی کارانی که بتوانند از جدیدترین و به روز ترین روش های تعمیر اجاق گاز استفاده کنند مهمترین هدف شرکت امداد من است.

به طوری که در سرویس اجاق گاز لاجرمانیا از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود و به این ترتیب از هزینه های دوباره جلوگیری خواهد شد.

سرویس و تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا با بررسی جزئیات توسط بهترین تیم تعمیرکار فراهم شده است.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا در محل

با امداد من دیگر نگران جابجایی اجاق گاز خود برای تعمیر نباشید شما می توانید با تعمیرکاران امداد من تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا را در اسرع وقت و در محل مورد نظر شما انجام دهید.

گارانتی تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا در امداد من

از امکاناتی که امداد من برای مشتریان عزیز خود درنظر گرفته است ارائه دادن فاکتور و گارانتی 6 ماهه در پایان تعمیر، توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه ای امداد من است.

در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می نماید.

این اطمینان به شما داده می شود که بهترین شرکت را جهت تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا خود انتخاب کرده اید.

هزینه تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

هزینه تعمیر بستگی به میزان مشکل، تعمیر و یا تعویض قطعه خراب، مدل اجاق گاز و… دارد.

در امداد من هزینه تعمیر اجاق گاز نرخ‌های مصوب و تعیین شده‌ای دارند که مطابق با آن‌ها از مشتری هزینه دریافت می‌کنیم.

در صورتی که نیاز به تعویض قطعه وجود داشته باشد تعمیرکاران قطعه‌های با کیفیت و اصل را با مناسب‌ترین قیمت در اختیارتان قرار می‌دهند.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

نحوه تماس با امداد من جهت تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا در تهران

شما برای درخواست تعمیرکار اجاق لاجرمانیا می توانید تلفن های ما را شماره گیری نمایید و یا درخواست تعمیرکار به صورت آنلاین نمایید.

امداد من در اسرع وقت یکی از بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران خود را به محل شما جهت تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا اعزام می نماید.

عیب یابی اجاق گاز لاجرمانیا

سپردن اجاق گاز به دست تعمیرکارانی که تخصص چندانی در عیب یابی و تعمیر ندارند.

کار هوشمندانه ای نیست زیرا اجاق گاز یک وسیله خطرناک است و یک اشتباه باعث خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

امداد من با تعمیرکاران دوره دیده و با مهارت بالا به عیب یابی و تعمیر گاز لاجرمانیا شما می پردازند.

برخی از اجزای تشکیل دهنده انواع اجاق گاز که در معرض آسیب قرار دارند و توسط امداد من تعمیر و یا تعویض می شوند اینها هستند:

 • ترانس اجاق گاز
 • انواع بوبین فیش دار، آنتنی، معمولی
 • ترموکوبل
 • سیم ترموکوبل (مهره ای، فیش خور یا آنتنی)
 •  سر شعله های یک یا چند تکه
 • تنظیم هوای شعله های بزرگ و کوچک
 • تعویض شیشه گاز رومیزی
 • دستگیره اجاق گاز
 •  صفحه روی اجاق گاز ( استیل، شیشه ای)
 •  لوازم بدنه اجاق گاز (رویه، بغلی، جلوکلیدی) و…
شارژ گاز کولر گازی

شارژ گاز کولر گازی در تهران✅

شارژ گاز کولر گازی در تهران

فرایند خنک کردن در کولرهای گازی (اسپیلت) بوسیله گازهای فریونی (مبرد) (گاز کولر گازی) مانند R22-R410A-R407A صورت می گیرد، در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی خود با متخصصان ما تماس بگیرید.

نقش گاز کولر گازی (مبردها) در عملکرد دستگاه بسیار مهم است به نحوی که کمبود یا نبود آن در این سیستم ها تمامی سیکل تبرید را مختل کرده و با مشکل جدی مواجه می‌کند.

شارژ کولر گازی ال جی وظیفه مبردها خنک کردن محیط و خنک کردن کمپرسور کولر گازی می باشد.

نکته: استاندارد فشار در دستگاه های اسپیلت تقریبا ۶۰-۷۰ psi می باشد.

شارژ گاز کولر گازی

شارژ گاز کولر گازی

شارژ گاز کولر گازی

استاندارد فشار در دستگاه های کولر گازی در حالت گرمایش تقریبا بین ۳۰۰ تا ۳۲۰ psi می باشد.

کولرهای گازی در سه حالت نیاز به شارژ گاز دارند:

 • اسپیلت (کولر گازی ) تازه نصب ‌شده و نو است.
 • سیستم کاملاً فاقد گاز است.
 • سیستم احتیاج به شارژ کردن و یا اضافه کردن گاز دارد.

برای فهمیدن مقدار گاز کولر گازی می‌توانید والف شیر سرویس را فشار دهید اگر گاز بیرون زد یعنی سیستم دارای مقداری گاز است ولی اگر گازی بیرون نزد سیستم گاز ندارد و باید شارژ شود.

علائم کمبود گاز کولر گازی

عدم سرمادهی کافی در محیط نصب‌شده
یخ زدن با برفک زدن فین‌های اواپراتور در حالت سرمایش کولر
یخ زدن لوله رفت کندانسور (لوله نازک)

تعمیر کولر گازی

انجام شارژ ( اسپیلت ) به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید طبق اصول همه ی موارد بررسی شوند سپس عمل شارژ گاز صورت گیرد.

برای انجام شارژ گاز کولر گازی ( اسپیلت ) ابتدا باید نوع گاز دستگاه (R22-R410A-R407A ) را مشخص کنید سپس اینکه شارژ گاز تکمیلی می خواهید یا شارژ گاز کامل.

نکته: قبل از انجام شارژ گاز اسپیلت ، کمپرسور و لوله مویی های (کندانسور) را چک کنید و اگر نشتی گاز دارید دلیل تخلیه گاز دستگاه را پیدا کنید (نشت یابی کنید) و آن را رفع کنید سپس عمل وکیوم ولر  حتما انجام دهید.

یکی دیگر از عواملی که در نحوه انجام شارژ گاز دستگاه موثر است فصل انجام شارژ گاز است. در واقع نحوه عمل شارژ گاز اسپیلت  در فصل تابستان با فصل زمستان متفاوت می باشد.

برای شارژ گاز کولر گازی در تهران با ما تماس بگیرید.

دلایل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی چیست؟

علت آبگیری نکرن ماشین ظرفشویی

امروزه ماشین ظرفشویی زندگی ما انسان ها را آسان کرده و به ما در شستن ظرف ها کمک می کند، اما اگر با مشکل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی مواجه شویم و دستگاه به درستی کار نکند دچار مشکل در کار ها می شویم، شاید برایتان اتفاق افتاده باشد بعد از شستن ظروف باز هم کثیفی در آن ها دیده می شود که این مسئله بسیار آزار دهنده و نا خوشایند می باشد اما هنگامی که از این دستگاه استفاده می کنید با خیال آسوده به کار های دیگرتان میرسید.

ما در این مطلب قصد داریم دلایل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی را بگوییم و به راه حل های این مشکل بپردازیم با ما همراه باشید، مواردی است که باعث می شود ماشین ظرفشویی آبگیری نکند و هنگامی که این اتفاق رخ می دهد باید علت را پیدا کرده و تشخیص دهید و سپس برای تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام نمایید.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی و دلایل آن

خرابی شیلنگ و شیر تامین کننده آب ماشین ظرفشویی

از مهم ترین علت هایی که میتوان به آن اشاره کرد خرابی شیلنگ ها و شیر دستگاه می باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد، در زیر سینک و کنار آن معمولاً لوله و شیلنگ هایی وجود دارد که به ماشین ظرفشویی متصل می شود و یک شیر کنترل آب هم نیز دارد که این شیر و شیلنگ ها وظیفه دارند که آب ماشین ظرفشویی را تامین کند، اگر ماشین ظرفشویی آبگیری نکند باید شیلنگ ها و بررسی شود که مسدود نباشند یا دچار خرابی نشده باشد و از درستی شیر تامین آب هم اطمینان حاصل نمایید.

برای بررسی این مشکل باید از یک متخصص کمک بگیرید تا مبدا مشکل را پیدا کند و آن را حل کند.

ایراد داشتن سوئیچ قفل درب ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی دارای یا سوئیچ قفل می باشد که باز بودن در را تشخیص می دهد، هنگامی که درب قفل نباشد دستگاه شروع به کار نمی کند، در مواقعی که سوئیچ قفل درب خراب باشد ممکن است در بسته باشد اما تشخیص دهد که درب باز است و همین یکی از دلایل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی می باشد.

محل قرار گیری سوئیچ قفل در پشت پنل داخلی درب می باشد، برای بررسی سوئیچ قفل درب می توانید از یک مولتی متر کمک بگیرید که اگر دچار ایرادی باشد برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نمایید.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

خراب بودن تایمر یا برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی

تایمر یا برد وظیفه ارتباط بین بخش های مختلف را دارد و ارسال دستور شروع به کار هر بخش را می هد و بر عهده دارد، اگر مشکل داشته باشد امکان دارد بعضی از قطعات مثل شیر برقی، سوئیچ قفل درب و سوئیچ شناور جریان برق به آن ها نرسد و از کار بیوفتند.

احتمال خرابی برد برای آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی بسیار کم می باشد پس باید موارد دیگر را بررسی کنید اگر آن ها ایراد نداشتند در آخر برد الکتریکی را بررسی کنید و اگر مشکلی داشت با تعویض آن مشکل برطرف می شود.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی به علت ایراد داشتن شناور ماشین ظرفشویی

برای اینکه ماشین ظرفشویی عملکرد خوبی داشته باشد باید آب به اندازه کافی در آن پر شود و این کار را شناور ماشین ظرفشویی انجام می دهد و اگر در این هنگام شما متوجه شدید که آب بیش از اندازه وارد دستگاه شده است باید شناور ماشین ظرفشویی و کلید های شناور را چک کنید، زیرا اگر این قطعه خراب باشد باعث می شود آب بیش از حد خارج شود و این کار باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

خراب بودن اجزای داخلی ماشین ظرفشویی

ممکن است دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بخاطر ایراد داشتن اجزای داخلی باشد که اجزای داخلی شامل لوله گردش آب، کفشک لرزه گیر، پمپ تخلیه تیغه و… می باشد که هنگام خرابی باید توسط یک متخصص و تعمیرکار حرفه ای و ماهر تعمیر شود تا مشکل از بین برود.

تعمیری که انجام می شود باید با مهارت و دانش کافی انجام شود زیرا باید عیب یابی به درستی و به صورت دقیق انجام شود تا تعمیر آن صورت پذیرد.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی و تعمیرگاه آن

مجموعه ما خدمات و تعمیراتی با کیفیت به شما عزیزان ارائه می کنند تا رضایت مشتریان را به خود جلب کنند.

هنگامی که به آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی بر خوردید با آی امداد تماس بگیرید تا تکنسین های ما با تجربه بسیار بالایشان دستگاه شما را به درستی و در کمترین زمان ممکن برایتان تعمیر کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال🌟نمایندگی تعمیر ظرفشویی آبسال

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال در تهران

شرکت امداد من در تهران برای سرویس کامل و رفع عیب ماشین ظرفشویی خدمات ارائه می دهد.

زمانی که شما با امداد من تماس می گیرید، بدون در نظر گرفتن اینکه در کدام نقطه از تهران هستید به محل سکونت شما تعمیرکار تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال مراجعه می کند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آبسال در محل

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی آبسال خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید.

ما تعمیرکار ظرفشویی را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

متخصصین امداد من در تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند.

ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت آبسال تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند.

اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند.

شما بدون هیچ نگرانی می توانید کار تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال و رفع مشکل ماشین ظرفشویی خود را به متخصصین کاربلد و با تجربه امداد من بسپارید.

راههای ارتباط با امداد من برای تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

راه های که شما مشتریان عزیز می توانید با مرکز خدمات امداد من تماس بگیرید دو روش است:

1-از طریق تماس با شماره های امداد من

2-از راه پر کردن فرم درخواست تکنسین آنلاین

گارانتی امداد من برای تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

امداد من با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان متخصص، متعهد و کار آزموده خود توانسته است خدمات شایسته ای را برای مشتریان عزیز به همراه بیاورد.

یکی از این خدمات دادن فاکتور و گارانتی 6 ماهه توسط تعمیرکار بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال شماست.

عیب یابی ماشین ظرفشویی آبسال

عیب یابی از مراحل اولیه تعمیر است تعمیرکاران امداد من در عیب یابی جزء اولین ها می باشد و با تجربه ای که دارند به سرعت عیب دستگاه را پیدا می کنند و با دقت برای رفع آن اقدام می کنند.

امداد من عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت و با قیمت مناسب در منزل یا محل کار شما به عهده می گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی

 

 • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی می تواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق ظرفشویی باشد، همچنین امکان دارد سیم کشی و برد الکترونیک دستگاه آسیب دیده باشد.

 • ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند

علت تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می تواند وجود شی خارجی مثل هسته خرما، پوست پسته، خلال دندان و …  داخل پمپ تخلیه دستگاه و یا خراب شدن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی باشد. 

 • ماشین ظرفشویی صدای غیرطبیعی می دهد

صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی می تواند مربوط به خرابی موتور شستشو (جت پمپ) ماشین ظرفشویی باشد.

 • آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود

تا خوردگی شلنگ ورودی ماشین ظرفشویی، خراب شدن شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی، بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه یا پایین بودن فشار آب منزل از عواملی هستند که ممکن است باعث به وجود آمدن این ایراد شوند. 

 • ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی شوید

علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی به عوامل متعددی بستگی دارد.

فاسد بودن یا غیر استاندارد بودن قرص و مواد شوینده ، تمام شدن نمک ماشین ظرفشویی ، تمام شدن مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی، کثیف بودن فیلترهای کف ماشین ظرفشویی، گرم نشدن آب توسط المنت ماشین ظرفشویی.

خراب شدن موتور تقسیم آب ماشین ظرفشویی و گرفتگی و مسدود شدن آبفشان های ماشین ظرفشویی را می توان از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار در تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی دانست.

نشتی آب پکیج ها از چیست❓

دلایل مختلف نشتی پکیج ها چیست؟

پکیج یک سیستم گرمایشی می باشد که کار گرمایش خانه شما و آب گرم مورد نیازتان برای استحمام، شست و شو و غیره را تامین می کند، نشتی آب پکیج یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر پکیجی به وجود بی آید.

بسیاری از ما از پکیج های خود به درستی استفاده نمی کنیم و به طرز اشتباهی از آن نگهداری می کنیم  و زمانی که پکیجمان خراب می شوند برای تعمیر پکیج خود اقدام می نماییم و این کار کاملاً اشتباه است، ما با نگهداری درست و رفع مشکلات کوچک و جزئی می توانیم از بروز مشکلات بزرگ تر جلوگیری کنیم.

حال ما در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا دلیل نشتی آب پکیج بوتان، ایران رادیاتور و… چیست، چرا آب می دهند و چگونه این مشکلات قابل حل می باشند.

هنگامی که پکیج شما دچار مشکل نشتی آب شد باید سریع برای تعمیر آن اقدام نمایید زیرا اگر تعمیر دیر شود باعث می شود مشکلات دیگری رخ دهد، مثلاً اگر با نشتی آب پکیج رو به رو شوید، آب و رادیاتور ها گرم نمی شوند.

نشتی آب پکیج

نشتی آب پکیج

از علت هایی که موجب نشتی آب پکیج میشود:

آب بندی نامناسب

مهم ترین علتی که باعث نشتی آب پکیج می شود آب بندی اشتباه می باشد زیرا اتصالات باید به درستی باشد.

هنگامی که میخواهید پکیجتان را نصب کنید باید از یک تعمیرکار خوب و حرفه ای کمک بگیرید تا به خوبی آب بندی شود، اگر آب بندی نامناسب باشد نشتی آب ایجاد می شود، در مواقعی که پکیج نصب می شود باید به تمامی اتصالات، شیلنگ های آب توجه داشته باشید و باید تمامی اتصالات را عایق بندی کنید تا دچار مشکلات دیگری نشود.

البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر اتصالات پکیج دچار پوسیدگی باشد نشتی آب پکیج به وجود می آید، اگر این مشکل ایجاد شد باید از تعمیرکار کمک بگیرید که اگر نیاز بود برخی از قطعات تعویض و یا تعمیر شود.

خرابی مدار آب مصرفی

در صورتی که مشکل نشتی آب پکیج از این بخش باشد، معمولا افت فشار و یا افزایش فشار مشاهده نمی‌شود، در این صورت هنگام باز کردن آب، نشتی آب بیشتر می‌شود، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که مشکل از این بخش است.

اگر این مشکل ایجاد شده باشد هنگامی که آب را باز می کنیم نشتی آب خودش را نشان می دهد، هنگامی که این مشکل ایجاد شده باشد نشانه دیگری مانند افت یا افزایش فشار ندارد شما از این حالت می توانید تشخیص دهید که نشتی آب از مدار آب مصرفی می باشد یا خیر.

خرابی شیر آب پکیج

شیر آب پکیج برای امنیت پکیج می باشد، هنگامی که فشار پکیج زیاد باشد شیر اطمینان فشار اضافی را آزاد می کند و به همین دلیل باعث می شود پکیج فعالیت طبیعی داشته باشد و از عملکرد طبیعی پکیج را خارج نمی کند.

هنگامی که شیر دچار مشکل شود و یا توسط ضربه سوراخ شود باعث می شود آب نشتی داشته باشد و برای حل این مشکل باید آن را با کمک تعمیرکار خوب و حرفه ای تعویض کنید تا مشکل نشتی آب پکیج کاملاً از بین برود تا پکیج به صورت طبیعی کار کند.

نشتی آب پکیج

نشتی آب پکیج

پوسیدگی قطعات پکیج

پکیج از وسایلی می باشد که مدام از آن استفاده می شود و بیشتر خراب می شود چون زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگامی که از این دستگاه زیاد استفاده می شود با گذشت زمان قطعات دچار پوسیدگی می شود و قطعات پکیج خورده می شوند و پکیج دچار نشتی آب می شود.

شما می توانید هنگامی که پوسیدگی ایجاد شد، قطعات را تعویض کنید تا مشکل از بین برود.

ترکیدگی لوله و اتصالات داخل پکیج

سیستم پکیج به گونه ای می باشد که قطعات و قسمت هایی که در آن به کار رفته است از جنس برنج می باشد که به سختی دچار خرابی شود و نشتی نداشته باشد.

اما ممکن است اتصالات دستگاه به دلیل حرارت زیاد پکیج دچار مشکل شود و پکیج به طور غیر طبیعی کار کند و گاهی ممکن است در لوله ها به دلیل ضربه ترک به وجود آید و این ترک ها باعث نشتی آب پکیج می شود و اگر ترک جدی باشد ترکیدگی لوله ایجاد می شود و هنگامی که این اتفاق رخ داد باید با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و از آن ها برای تعمیر و تعویض کمک بخواهید.

خرابی پمپ پکیج

پمپ سیرکولاتور در داخل پکیج کابرد های بسیار زیادی دارد، این پمپ ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند ولی با گذشت زمان به درستی نمی تواند کار کند و عملکرد ضعیفی از خودش نشان می دهد.

هنگامی که این پمپ خراب شود و عملکرد درستی نداشته باشد نشتی آب پکیج به وجود می آید و پکیج هم به درستی کار نمی کند و با افت فشار مواجه می شویم.

در این حالت باید برای تعمیر پمپ اقدام نمایید و اگر پمپ پکیج نیاز به تعویض داشته باشد باید تعویض صورت گیرد.

نشتی آب پکیج

نشتی آب پکیج

تعمیرگاه پکیج

مشکلاتی که گفته شد به راحتی قابل حل می باشند، البته باید تعمیر را به یک متخصص ماهر و دوره دیده بسپارید.

مجموعه ما با ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان آماده خدمت رسانی به شما می باشد و با دوره های آموزشی که دیده اند نشتی پکیج شما را در تمامی برند های مختلف تعمیر میکنند.

تعمیرات با کیفیت را از ما دریافت کنید، برای هماهنگی های لازم برای تعمیر نشتی آب پکیج منزلتان با آی امداد تماس بگیرید تا تکنیسین های ما در اسرع وقت برای تعمیر پکیج شما اقدام کنند.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ🛠

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

ویژگی های تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد.

برای ثبت درخواست خود برای تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در سراسر تهران همین حالا با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورجینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید سامسونگ تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند در نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید سامسونگ مشاهده نمودید با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در تهران

سامسونگ در سال 1938 در شهر تائگو (کره جنوبی) بوسیله بیونگ – چول لی بنیانگذاری شد.

شروع به کار این شرکت با صادرات کالاهای غذایی نظیر ماهی خشک و آرد به چین آغاز شد و در دهه های 1950 و1960 سامسونگ وارد سایر تجارت ها نظیر بیمه عمر و ساخت منسوجات شد.

رسته سامسونگ الکترونیکز در سال 1969 بنیانگذاری شد صنعت و تولیدی که بیش از هر کالایی به ساخت تلویزیون اقدام می کرد.

برای درخواست تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ همین حالا با ما تماس بگیرید.

در دهه 1970 سامسونگ گستره کار خود را باز هم توسعه داد و به قسمت پتروشیمی و همینطور ساخت انواع لباسشویی – ظرفشویی یخچال ساید بای ساید و ماکرویو شروع کرد.

در دهه 1980 سامسونگ فوکوس اصلی اش را بر روی صنایع الکترونیک گذاشت و ساخت تلویزیون های رنگی و رایانه های دستکتاپ ضبط صوت و دوربین فیلمبرداری را آغاز نمود.

در این دهه سامسونگ آغاز به به صادرات کالاهایش به آمریکای شمالی نمود.

رمز موفق شدن سامسونگ هنگامی شروع شد که یکی از نخستین موبایل های این شرکت در سال 1995 به بازار آمد و به خوبی کار نکرد و رضایت مشتریان را جلب نکرد از این رو رئیس هئیت مدیره وقت آقای کان –هی لی متوجه این قضیه شد و دستور داد که کل موجودی تلفن ذکر شده را در انبار ان شرکت بسوزانند.

هم اکنون سامسونگ یکی از پر فروشترین کارخانجات ساخت لوازم خانگی و صوتی تصویری و موبایل در دنیا است.

شرکت ما هم اکنون مدیریت خدمات پس از فروش همه محصولات سامسونگ را در همه استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان با گارانتی ارائه می دهد.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ غرب تهران

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ ستارخان

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ شرق تهران

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

مشکلات متداول یخچال های ساید بای ساید :

 • یخچال فریزر به کلی روشن نمی‌شود.
 • صدای غیر عادی یخچال در هنگام کار
 • یخچال روشن است اما سرد نمی‌شود.
 • آب سرد کن و یخ ساز کار نمی‌کند.
 • یخچال دارای بوی نامطبوع است.
 • سرما به شدت زیاد بوده و عمل اتوماتیک انجام نمی‌گیرد.
 • رله بیش از حد معمول کار می‌کند.
 • فریزر دارای برفک بیش از حدی است.
 • موتور دارای لرزش بیش از حد هنگام کار کردن است.
 • از قرار دادن یخچال ساید بای ساید در نزدیکی وسایل گرمایشی مانند اجاق گاز، فر و آبگرمکن خود داری نمایید.
 • حتماً دقت کنید که در زمان کار فاصله یخچال دیوار پشتی باید حداقل 25 سانتی متر باشد.
 • هیچ گاه برای مدت زمان طولانی حتی برای تمیز کردن در زمانی که یخچال پروفایل به برق متصل است درب آن را باز نگذارید.
 • توجه کنید برای جلوگیری از نیاز دستگاه به تعمیر مرتبط با مسائل پوسیدگی حتماً یخچال را با فاصله از روی سطح زمین قرار دهید تا هوا جریان داشته باشد.
 • هر چند وقت یک بار عایق لاستیکی دور درب ساید بای ساید را تمیز کنید زیرا این کار باعث افزایش طول عمر یخچال شما خواهد شد.
 • درجه حرارت کارکرد کمپرسور یخچال در تابستان باید 2 تا 4 درجه و در زمستان 1 تا 2 درجه باشد.
 • از شستن یخچال ساید بای ساید به صورت مستقیم با آب پرهیز نمایید و سعی کنید در چنین مواردی از دستمال نمناک استفاده نمایید.
 • برای تمیز کردن ساید خود هیچ گاه از اشیا تیز استفاده نکنید.
 • هیچ گاه تمام ظرفیت یخچال را پر از مواد غذایی نکرده و از قرار دادن مواد غذایی داغ به خصوص مایعات به طور جدی پرهیز کنید.
 • پس از تمیز کردن داخل ساید خود با اطمینان از خاموش بودن دستگاه برای از بین رفتن بوی نامطبوع درب یخچال را باز نگه دارید.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در تهران

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

مزیت های تماس با شرکت مسترامداد :

 • تکنسین های مجرب و متخصص ساید بای ساید
 • دارای شعب در سراسر تهران و کرج
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی شرکتی
 • ضمانت ۱۸۰ روزه قطعات و خدمات
 • حضور یکساعته و تعمیر ۱۰۰% در محل شما
 • پیگیری رضایتمندی مشتری توسط شرکت پس از حضور تکنسین
 • نرخ اتحادیه + فاکتور رسمی شرکتی

تعمیر ساید در محل

مناطق سرویس دهی مسترامداد :

 1. شما و شمال غرب تهران بزرگ
 2. غرب و شمال غرب تهران بزرگ
 3. جنوب و جنوب شرق تهران بزرگ
 4. جنوب و جنوب غرب تهران بزرگ
 5. مرکز تهران بزرگ
 6. سراسر استان البرز