تعمیر مایکروفر آاگ🔘تعمیرات مایکروویو در تهران

نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در محل

تعمیر مایکروفر آاگ یکی از مشکلات و نیاز هایی است که اگر از این دستگاه استفاده می کنید، ممکن است که به آن نیاز پیدا کنید، در این مطلب برای شما آموزش برخی از تعمیر مایکروفر آاگ و تعمیر مایکروفر را نوشته ایم، با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کاربرد مایکروفر

مایکروفر از سری دستگاه هایی است که امروزی در خانه ها، محل کار ها، رستوران ها و کافه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کار همگان را بسیار راحت کرده است.

به دلیل این که مایکروفر با تایمر کار می کند و در هنگام کار کردن این دستگاه نیازی نیست که حواسمان به کار کردن آن باشد، از این رو این دستگاه کار آنهایی که مشغله زیادی دارند یا مادر های خانه داری که فرزند کوچک دارند را راحت کرده است.

مایکروفرها غذا را سریعاً گرم می کنند و این دستگاه سیستم پیچیده و بسیار حساسی دارد و باید در هنگام خرید و استفاده آنها دقت کرد.

تعمیر مایکروفر آاگ

تعمیر مایکروفر آاگ

خرابی ها مایکروفر و تعمیر مایکروفر آاگ

باید به این نکته هم توجه داشته باشید که هر چقدر هم در خرید و نگهداری از مایکروفرتان دقت کنید باز هم امکان خرابی در این دستگاه وجود دارد به دلیل اینک ه این دستگاه با برق کار می کند و همچنین سیستم بسیار حساسی دارد.

تعمیر این دستگاه بسیار کاری سخت و دشوار است و در بسیاری از موارد بدون تخصص و دانش کافی درباره ی تعمیرات آن نمی توانید برای تعمیرات آن اقدام کنید و دست کاری کردن دستگاه باعث آسیب رسیدن به قسمت های دیگر دستگاه می شود و همچنین عمر مفید دستگاه پایین آمده و احتمال دارد دستگاه از کار هم بی افتد.

خرابی های مایکروفر آاگ و علت آن ها

برای اینکه هنگام خرابی مایکروفر و تشخیص خرابی به مشکل بر نخورید لیستی از آنها برای شما + علت های این خرابی ها تهیه کرده ایم، برای تعمیر مایکروفر آاگ خود و یا بررسی آن این موارد به شما کمک می کنند.

لامپ داخل مایکروفر خاموش شده است و یا کم نور است

لامپ درون دستگاه نقشی در گرم کردن غذا ندارد و فقط به این دلیل است که متوجه شوید غذا گرم شده است یا خیر که دلیل کار نکردن آن سوخته شدن لامپ است و کم نور شدن آن به دلیل به هم خوردن تنظیمات یا ایرادات در سیم کشی است.

که در صورت سوختگی لامپ می توانید آن را تعویض و در صورت کم نور شدن باید تنظیمات یا سیم کشی آن را کنترل کنید.

گرم نکردن مایکروفر

مایکروفر ها ولتاژ بالایی دارند که جریان AC را به DC تبدیل میکند، ولتاژ به نهایت ظرفیت خودش می رسد طوری که مگنترون به طور منظم دستگاه رو گرم می کند، گرم نکردن حتی اگر لامپ هم روشن باش اتفاق می افتد و دلایل آن بسیار زیاد است.

دلایل که معمولاً زیاد اتفاق می افتند:

عیب مگنترون، سوختن دیود، عیب در خازن و عیب قفل در مایکروفر؛ برای این که از سوخته شدن دیود مطمئن شوید کافی است از ولت اهم متر استفاده نمایید تا متوجه شوید کار می کند یا خیر و همچنین برای تعویض مگنترون به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه

اگر مایکروفر آاگ شما در بین کار کردن خاموش شد، بیشترین علت آن مربوط به قفل در آن است که مشکل پیدا کرده است، فن موتور معیوب، ترانسفرمر و یا یک تاچ پد خراب هم می تواند علت این خاموش شدن باشند همچنین می تواند به علت قطعات قدیمی مانند سوئیچ ها و یا خازن باشد که به علت مصرف مکرر خراب شده اند.

برای تعمیر خازن یا قفل درب آن باید با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید تا برای تعمیر مایکروفر آاگ شما کمکتان کند، به دلیل این که خازن یک قسمت حساس  و پر ریسک در مایکروفر است و می تواند حتی هنگامی که دستگاه از برق کشیده شده باشد هم جریان تولید کند، پس اگر می خواهید خودتان آن را تعویض کنید، باید اول خازن را تخلیه کنید سپس عملکرد آن را تست کنید، اما توصیه می شود که تعمیر مایکروفر آاگ خود را مخصوصاً اتعمیر این قسمت را به یک تعمیرکار بسپارید.

تعمیر مایکروفر آاگ

تعمیر مایکروفر آاگ

تعمیر مایکروفر آاگ توسط تعمیرکاران متخصص امداد من

همان طور که در بالا هم متوجه شدید برای تعمیر مایکروفر آاگ خود اگر تجربه کافی نداشته باشید نمی توانید آن را تعمیر یا بررسی نمایید، یا به عبارتی دیگر تعمیر مایکروفر آاگ بدون تخصص و تجربه می تواند برای شما مشکلات زیادی ایجاد کند.

سپردن کار تعمیر مایکروفر آاگ به یک تعمیرکار حرفه ای باعث می شود که نه تنها مایکروفر شما سریعاً تعمیر می شود، بلکه آسیب جدی هم به مایکروفرتان وارد نخواهد شد.

تعمیر مایکروفر آاگ در تهران توسط امداد من

شما می توانید تعمیر مایکروفر آاگ خود را به دست تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید و خیالتان بابت نحوه تعمیرات و هزینه تعمیرات مایکروفرات راحت باشد، به این دلیل که تمامی هزینه ها با توجه به نرخ اتحادیه و کاملاً منصفانه برای شما محسابه می گردد.

ما در 24 ساعت از شبانه روز و روز های تعطیل سال نیز آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیزمان هستیم و تمامی هدف ما راضی نگه داشتن و رضایت شماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *