تعمیر جاروبرقی هاردستون🛠⭐نمایندگی تعمیر جاروبرقی هاردستون

نمایندگی تعمیر جاروبرقی هاردستون در تهران

امداد من در سرتاسر تهران شعبه های متعددی را ایجاد کرده تا افرادی که به تعمیر جاروبرقی هاردستون نیاز دارند بتوانند خدمات مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان دریافت کنند.

تعمیر جاروبرقی هاردستون درمحل

همانطور که می دانید یکی از مشکلاتی که همواره مشتریان با آن روبرو هستند حمل لوازم خانگی برای تعمیر می باشد از آنجا که رضایت مشتریان برای امداد من مهم است تعمیر جاروبرقی هاردستون در محل انجام خواهد شد  و شما می توانید برای تعمیر جاروبرقی هاردستون از امداد من درخواست تعمیرکار نمایید.

تعمیر جاروبرقی هاردستون با گارانتی

امداد من با ارائه تعمیرات تخصصی انواع جاروبرقی هاردستون در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد و پس از تعمیر دستگاه با دادن فاکتور و گارانتی 6 ماهه کار خود را تضمین می نمایند.

تعمیر جاروبرقی هاردستون

تعمیر جاروبرقی هاردستون

راه های ارتباطی با امداد من

 1. تماس با یکی از شماره های امداد من
 2. مراجعه به سایت و ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی هاردستون در سایت

سرویس های ارائه شده برای تعمیر جاروبرقی هاردستون در امداد من

 • سرویس کردن جاروبرقی بصورت دوره ای و یا سالانه
 • تعمیر و یا تعویض موتور جاروبرقی
 • تعویض بلبرینگ های موتور جاروبرقی
 • تعویض بالشتک  جاروبرقی
 • تعمیر سیم جمع کن دستگاه
 • تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی و…

عیب یابی جاروبرقی هاردستون

چنانچه شما عزیزان نیاز به تعمیر جاروبرقی هاردستون دارید باید بدانید که اولین قدم برای تعمیر عیب یابی درست می باشد، با امداد من دیگر نگران عیب یابی جارو برقی هاردستون خود نباشید تکنسین های ما مشکل جاروبرقی شما را شناسایی می کنند و راه حل رفع آن را نیز ارائه می نمایند.

مشکلات متداول جاروبرقی

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان امداد من در ارتباط با تعمیرات با آن مواجه شده اند:

 • صدای زیاد و نا بهنجارمی دهد
 • کم شدن مکش جاروبرقی
 • دستگاه روشن نمی شود
 • صفحه دیجیتالی خراب شده است
 • برد الکترونیکی خراب شده است و…

شما در مواجه شدن با این مشکلات و یا مشکلات دیگر می توانید روی تعمیرکاران امداد من حساب کنید.

تعمیر جاروبرقی هاردستون

تعمیر جاروبرقی هاردستون

نکات کلیدی نگهداری از جاروبرقی

 1. از جاروبرقی خود بیش از حد کار نکشید برای نظافت مکان های بزرگ بهتر است در چند نوبت از جاروبرقی خود استفاده کنید و از روشن نگه داشتن بیش از حد جاروبرقی خودداری کنید مدت زمان استفاده مفید از جاروبرقی بین ۱۵ الی ۲۵ دقیقه است.
 2. از قدرت مکش متوسط جاروبرقی استفاده کنید در اکثر مدل های جاروبرقی امکان کاهش یا افزایش قدرت مکش جاروبرقی وجود دارد بهتر است هنگام کار با جاروبرقی خود از حد متوسط قدرت مکش جاروبرقی بهره ببرید تا از رسیدن آسیب به موتور جاروبرقی جلوگیری نمایید.
 3. کیسه جاروبرقی را در فواصل کوتاه مدت بررسی کنید یکی از مهم ترین نکات در مراقبت و نگهداری از جاروبرقی بازدید به موقع و تعویض یا خالی کردن کیسه جاروبرقی در فواصل کوتاه مدت زمانی است و بسته به میزان استفاده شما از جاروبرقی باید در فواصل زمانی مناسب کیسه جاروبرقی خود را بازدید و درصورت پر بودن سه چهارم ظرفیت آن را تخلیه یا تعویض نمایید.
 4. از کیسه جاروبرقی یکبار مصرف استفاده کنید با استفاده از کیسه یکبار مصرف شاهد افزایش قدرت مکش جاروبرقی خواهید بود بدلیل وجود منافذ بسیار کوچک تر این کیسه ها نسبت به کیسه های دائمی  گرد و غبار کمتری از آنها به بیرون راه پیدا کرده و در نهایت موتور جاروبرقی در وضعیت بسیار خوبی قرار خواهد گرفت.
 5. فیلترهای جاروبرقی را تمیز یا تعویض کنید یکی از دلایل کاهش قدرت مکش جاروبرقی کثیف بودن فیلتر های آن است با بازدید به موقع، تمیز کردن مکرر و تعویض فیلتر های جاروبرقی خود عمر جاروبرقی را افزایش خواهید داد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *