تعمیر ماشین لباسشویی آبسال◾️تعمیرات لباسشویی امداد من

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

دستگاهی که امروزه تقریباً در تمامی خانه ها استفاده میشود و حضورش به یکی از احتیاجات و ضرورات تبدیل شده است ماشین لباسشویی است، این دستگاه سالیان سال است که جای خود را در آشپزخانه ها خشک کرده است و نبودش باعث عقب افتادن خیلی از کار ها میشود که در این مطلب می خواهیم به تعمیر ماشین لباسشویی بپردازیم.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران

در نظر بگیرید وقتی که ماشین لباسشویی آبسال شما خراب شده باشد با حجم زیادی از لباس های کثیف سروکار خواهید داشت؛ در صورتی که ماشین لباسشویی آبسال شما تخلیه نمی کند، نمی چرخد و یا اصلا روشن نمی شود، تعمیرکاران متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می توانند با ارائه خدمات مناسب، سرویس دوره ای و یا تعمیرات سریع مشکلات دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی چگونه کار می کند؟

کارهای اصلی ماشین‌های لباسشویی عبارتند از ترکیب آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستشو، آبکشی لباس‌ ها و خشک کردن محدود آب لباس‌ ها از طریق چرخاندن سریع آنها که برخی از ماشین لباسشویی لباس ‌های شسته شده را تا ۱۰۰٪ خشک می‌کنند.

 مشکلات رایج لباسشویی:

  • عدم تخلیه آب
  • مشکل در خشک کن
  • مشکل در مدار فرمان الکترونیکی
  • مشکل قفل درب
  • مشکل در انجام ندادن برنامه ها

ماشین لباسشویی آبسال روشن نمی‌شود؟

  1. از وصل بودن برق و سالم بودن پریز و دو شاخه اطمینان حاصل کنید؛ برای بررسی پریز برق می‌توانید از یک فازمتر کمک بگیرید، معمولاً در این حالت هیچ‌ کدام از چراغ ‌های روی پنل جلویی دستگاه روشن نیست.
  2. توجه کنید که ولتاژ مورد نیاز ماشین لباسشویی آبسال مقداری بین ۲۰۵ تا ۲۳۰ ولت است و جریان مورد نیاز آن ۱۵ آمپر باشد.
  3. اگر بعضی از چراغ‌های پنل جلویی روشن است، یعنی مشکلی در برق رسانی به دستگاه نیست و احتمالاً مشکل از برد کنترل و خرابی کلیدهایی که در این قسمت وجود دارند است.
  4. عملکرد میکروسوئیچ درب را بررسی کنید. دستگاه برای محافظت از شما هنگامی که درب آن باز باشد شروع به کار نمی‌کند، بنابراین از بسته بودن درب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید.
  5. در موارد نادر ممکن است موتور اصلی دستگاه آسیب دیده باشد، معمولاً هنگامی که موتور بیش از حد گرم می‌شود، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود تا از موتور در برابر حرارت بالا محافظت کند، با این حال اگر این اتفاق به طور مداوم تکرار می‌شود بهتر است بامتخصص تعمیر ماشین لباسشویی آبسال شرکت امداد من تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

باتوجه به هزینه های بسیار بالایی که چه در خرید و چه در تعمیر ماشین لباسشویی وجود دارد این وسیله به مراقبت نیازدارد تا بتوانیم مدت زمان بیشتری از این وسیله استفاده کنیم به همین دلیل همیشه سعی کنید هر چند وقت یکبار ماشین لباسشویی خود را سرویس نمایید فقط با وجود یک تکنسین ماهر می توانید با عیب یابی درست و رفع مشکل از خسارت های شدیدتر جلوگیری کنید و عمر ماشین لباسشویی خود را بالا ببرید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در محل

به این نکته توجه داشته باشید که جا به جایی لباسشویی سخت و پر هزینه است تعمیرکاران و کارشناسان متخصص و دوره دیده امداد من برای راحتی و هر چه سریع ‌تر انجام شدن کار شما اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی در محل کرده و تمام مراحل کار را در منزل شما انجام خواهند داد و با توجه به داشتن تخصص کافی و لوازم مجهز تعمیرات در مناسب ‌ترین و بهترین شرایط خود انجام خواهد گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران

متخصصان امداد من برای خدمات رسانی به شما در هر کجای تهران آماده هستند و بهترین خدمات را ارائه می کنند؛ تکنسین های ما با دوره های آموزشی پیشرفته ای که دیده اند به راحتی برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال شما اقدام می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *