تعمیر اجاق گاز پادیسان⭐🔧⭐نمایندگی تعمیر اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیر اجاق گاز پادیسان در تهران

امداد من یک مرکز تخصصی خدمات در زمینه تعمیر اجاق گاز پادیسان در تهران می باشد ما میدانیم که زمان برای شما با ارزش است به همین دلیل در هر نقطه از تهران که باشید در کوتاهترین زمان برای خدمات به شما عزیزان حاضر می شویم.

سرویس اجاق گاز پادیسان

بهتر است که اجاق گاز خود را هر چند وقت یکبار سرویس نمایید زیرا سرویس به موقع باعث جلوگیری از خرابی قطعات می شود گاهی اوقات سرویس از بروز مشکلات بزرگ جلوگیری می نماید.

تعمیر اجاق گاز پادیسان در محل

شرکت امداد من برای کمتر شدن هزینه و سختی در جا به جایی، تعمیر اجاق گاز شما مشتریان گرامی را در محل مورد نظر شما انجام خواهند داد.

تعمیر اجاق گاز پادیسان

تعمیر اجاق گاز پادیسان

سرویس های ارائه شده توسط امداد من برای اجاق گاز پادیسان

تعمیرکاران امداد من تنها در صورتی که قطعه مورد نظر اجاق گاز غیر قابل تعمیر باشد با استفاده از قطعات اورجینال دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد الویت امداد من تعمیر قطعه است زیرا به فکر کاهش هزینه های شما هستند.

سرویس اجاق گاز بصورت سالانه

تعمیر انواع ترموکوبل

تعویض سرشعله ها

تعمیر مجموعه فندک و اجزای آن

تعویض کلیه قطعات با لوازم فابریک و اورجینال و…

متخصصین امداد من در تعمیر اجاق گاز پادیسان

ممکن است اجاق گاز پادیسان شما با مشکلاتی مانند روشن نشدن، مسدود شدن سر شعله ها و… روبرو شود اگر هر یک از این مشکلات و یا مشکلات دیگری را مشاهده کردید کافیست که با امداد من تماس بگیرید تا از بین برترین تعمیرکاران لوازم خانگی در امداد من یک تعمیرکار مجرب تعمیر اجاق گاز پادیسان را به منزل شما اعزام کند.

تعمیر اجاق گاز پادیسان

تعمیر اجاق گاز پادیسان

راههای تماس با امداد من جهت تعمیر اجاق گاز پادیسان

اولین قدم تماس با شماره های امداد من و راه دوم تکمیل کردن فرم درخواست تکنسین به صورت آنلاین برای تعمیر اجاق گاز شماست.

عیب یابی اجاق گاز پادیسان

عیب یابی اصلی ترین مرحله در تعمیر و رفع مشکل است در صورت مشاهده تغییر غیرعادی در کارکرد اجاق گاز پادیسان می توانید با امداد من تماس بگیرید تکنسین های امداد من با داشتن تجربه بالا به سرعت عیب یابی اجاق گاز پادیسان شما را انجام داده و تعمیر آن را شروع می نمایند.

اصول ایمنی استفاده از اجاق گاز

  • زمانی که گاز به خوبی بسوزد و اکسیژن کافی به آن برسد رنگ شعله آبی است، هر چه رنگ شعله آبی تر باشد یعنی اکسیژن کافی برای سوخت وجود دارد ولی اگر رنگ شعله زرد باشد یعنی عمل سوختن ناقص انجام می شود.
  • اگر روغنی که روی گاز ریخته آتش گرفت ابتدا شیر گاز را ببندید و سپس با استفاده از خاموش کننده و یا یک پارچه خیس و ضخیم شعله را خاموش نمایید.
  • برای نصب اجاق گاز از شلنگ های مخصوص و استاندارد استفاده کنید و به یاد داشته باشید هرگز طول شلنگ نباید بیشتر از یک و نیم متر باشد.
  • اجاق گاز را در محل شیب دار نصب نکنید.
  • توجه داشته باشید که فاصله اجاق گاز با دیوار پشت، حدود 5 سانتی متر و با دیوار جانبی، حدودا 7 سانتی متر باشد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *