تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی🔶تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

دستگاه ماشین لباسشویی هم یکی دیگر از لوازم مهم و ضروری در آشپزخانه های امروز است و با نبودش کارهای شستشو در منازل مختل شده و کارها با مشکلات روبرو خواهد شد؛ در این مطلب قصد داریم در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی اطلاعاتی را بدهیم.

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

ماشین لباسشویی زانوسی

در زمان خراب شدن ماشین لباسشویی افراد سعی بر این دارند که هر چه زودتر بتواند دستگاه را رفع عیب کنند و مشکلش زودتر برطرف بشود و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی را انجام بدهند.

با توجه به اینکه که دستگاه ماشین لباسشویی زانوسی دارای قطعات با کیفیت عالی و بهترین تکنولوژی هستند ولی به هر حال با گذشت زمان و استفاده از آنها احتمال دارد که کارکردش دچار مشکلات بشوند که باید آن را برطرف کرد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در ماشین لباسشویی زانوسی با متخصصین ما تماس گرفته و از آنها برای رفع عیب دستگاه کمک بخواهید تا آنها در اولین فرصت اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی شما بکنند.

دلایل وجود سرو صدا از دستگاه ماشین لباسشویی زانوسی

گاهی ممکن است که شما شاهد صداهایی از دستگاه لباسشویی باشید و لرزش هایی را متوجه بشوید که باید بررسی بشود که دلیل این سرو صداها چی چیزی می تواند باشد؟!

در این مواقع  باید کاسه نمد و بلبرینگ ها را چک کرد شاید خرابی این قطعات باعث ایجاد سرو صداها شده است، گاهی هم شکستن شفت یا فولی، فرسودگی پایه های ماشین لباسشویی و یا اینکه تراز نبودنش باعث لرزش و شل شدن پیچ ها شده باشد که همه ی این عوامل می تواند در به وجود آوردن سر و صداهای دستگاه ماشین لباسشویی زانوسی دخالت داشته باشد و باید تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی لقدام کنید.

دلیل روشن نشدن دستگاه ماشین لباسشویی زانوسی

هرگاه دستگاه ماشین لباسشویی شما با این مشکل روبرو شد این را بدانید که احتمال دارد در درجه ی اول سیستم برق کشی خراب باشد و بعد از این مشکل می تواند موارد دیگری در این قضیه نقش داشته باشد مانند: خرابی در قسمت برد دستگاه، موتور دستگاه، مشکل برق در قسمت پریز برق باشد و یا سیم ارتباطی برق دستگاه اشکال داشته باشد، قفل ایمنی درب خراب باشد و یا اینکه درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد.

برق داشتن برق در بدنه ی دستگاه ماشین لباسشویی زانوسی

وقتی که متوجه شدید که در بدنه ی دستگاه لباسشویی شما دارای برق می باشد باید آن را جدی گرفت و علت را جویا شد، احتمال دارد به خاطر اتصال ارت باشد و یا اینکه موتور دستگاه سوخته باشد و این اتصالی را در بدنه ایجاد کرده باشد و یا این اتصالی به خاطر سیستم برق کشی باشد و باید علت ها را چک کرد تا عیب دستگاه مشخص بشود و گاهی هم این مشکل می تواند از قطعات الکتریکی مثل خازن پارازیت گیر دلیل این اتصالی باشد و همچنین گاهی سیم ارت به دستگاه وصل نمی باشد که باید خیلی سریع برای تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی اقدام کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

وقتی که دستگاه ماشین لباسشویی زانوسی آبگیری کرده ولی به مرحله ی بعد برای اتمام کار وارد نمی شود؟

این مشکل در دستگاه ماشین لباسشویی دارایی دلایلی است:

احتمال دارد موتور تایمر دستگاه سوخته باشد و شما با توجه و دقت بیشتر اگر صدای چرخش چرخ دنده ها را بتوانید بشنوید  معلوم میشود که موتور تایمر سالم است و در غیر این باید بوبین دستگاه را تعویض نمایید؛ ممکن است که سیم رابط بین موتور تایمر و هیدرواستات قطع شده باشد که باید بررسی بشود؛ با احتمال خرابی در قسمت هیدرواستات هم می تواند این مشکل نمایان بشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *