تعمیر آبگرمکن برفاب💠تعمیرات آبگرمکن همراه با گارانتی✔️

نمایندگی تعمیر آبگرمکن برفاب در تهران

از وسایل کاربردی دیگر که برای برطرف کردن نیازآب گرم در منازل کنونی استفاده می شود، استفاده از آبگرمکن برفاب است و دارای عمر مفیدی است و به دلیل کوچک بودن و فضای کمتری را اشغال کردن از مزیت هایی است که بیشترین کاربرد را دارد؛ اما ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد که در این صورت باید با متخصصان تعمیر آبگرمکن برفاب تماس بگیرید تا آن ها تعمیر آبگرمکن شما را انجام بدهند.

نمایندگی تعمیر آبگرمکن برفاب

نمایندگی تعمیر آبگرمکن برفاب

متداول ترین مشکلات آبگرمکن های برقی چیست؟

  1. اشکال در دمای آب: در زمان استفاده از این دستگاه احتمال دارد، آب را بیش از حد مجاز داغ کند و یا برعکس، گرم نشدن آب می تواند به دلیل کمبود برق و یا خراب شدن گرمایشی و معیوب شدن ترموستات باشد و باید برای رفع این عیب اگر فیوزی سوخته باشد آن را تعویض کرد و همچنین هر کدام از قطعاتی که به اینجا مربوط است تعویض بشود.
  2. نشتی دادن آب از دستگاه: اگر در این دستگاه شیر دما و فشار بیش از حد مجاز داغ بشود، سوپاپ خراب بشود، شل شدن پیچ ها و مهره ها و یا در نهایت سوراخ شدن مخزن آب دستگاه آبگرمکن برفاب می تواند از مشکلات نشتی آب باشد.
  3. تغییرات در آب از لحاظ رنگ و بو: در اثر مرور زمان که از آبگرمکن های برقی استفاده میشود احتمال دارد دچار زنگ زدگی در مخزن بشود و البته در قسمت میله آند هم همینطور و این پوسیدگی در دستگاه می تواند در رنگ و بوی آب تغییرات ایجاد کند و برای رفع این مشکل می توانید مخزن را شستشو دهید تا این عیب را برطرف بکنید.

تعمیر ترموستات گازی

این دستگاه هم مانند دیگر وسایل از قطعاتی تشکیل شده است و هر گونه اختلال در کار هر قسمت مشکلاتی را به وجود می آورد، ترموستات هم از قطعات لازم و ضروری آبگرمکن های برقی است که دارای قسمت های مختلفی است و خودش خودکار وظیفه اش را انجام داده  و از قسمتهای (اهرم، لوله موئی، پیچ تنظیمات، بدنه، و.. ) تشکیل شده است و این قطعه در بیشتر وسایل برقی کاربرد دارد و مورد استفاده قرار گرفته است و در این حالت باید با متخصصان تعمیر آبگرمکن برفاب تماس بگیرید.

وجود المنت در آبگرمکن های برفاب

دراین آبگرمکن ها قطعه ایی بنام المنت وجود دارد،  که کار اصلی این قطعه تولید حرارت در داخل مخزن آب میباشد و تبدیل انرژی را انجام می دهد و انرژی گرمایی تولید کرده و این قطعه از جنس آلومینیوم است به دلیل اینکه برایش مشکلاتی پیش نیاید و این المنت ها را در عایق های لاستیکی آب بندی کرده و ممکن است که این آبگرمکن های برفاب در قسمتی که اتصال آبگرمکن به برق به صورت بدون آب است باز هم احتمال دارد لاستیک سوزانده بشود و نشتی آب را به وجود بیاورد برای دور ماندن از این مشکلات یک پیام هشدار بر روی آبگرمکن های برفاب ذکر شده است که توجه بیشتری بشود.

زمانی که در آبگرمکن برفاب اتصالی بدنه وجود دارد!

اگر در زمان نصب آبگرمکن های برفاب موارد ایمنی رعایت نشده باشد و به سیستم ایمنی ارت مجهز نباشد، ممکن است که این دستگاه ولتاژ را به زمین انتقال بدهد و همین انتقال به بدنه ی فلزی دستگاه بیشتر باشد احتمال پریدن فیوز خانه می شود و ممکن است که برق قطع بشود و باید دو شاخه ی برق دستگاه را بیرون آورده و به انجام تعمیرات و تعویض قطعات در صورت نیاز بپردازید و در این حالت در باید با متخصصان تعمیر آبگرمکن برفاب تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر آبگرمکن برفاب

نمایندگی تعمیر آبگرمکن برفاب

لامپ خبر در آبگرمکن

اگر المنت آبگرمکن های برفاب در زمان استفاده کار بکند، این دستگاه مجهز به لامپ خبر است و با قراردادن لامپ خبر در مسیر مدار الکتریکی آبگرمکن و خاموش و روشن شدن هیتر ارتباط دارد و این لامپ و مقاومت لایه ایی در دستگاه به صورت سری نصب شده است.

اشکال در آب گرم نکردن آبگرمکن

این دستگاه کار اصلی اش گرم کردن آب است و در صورتی که آب گرم نمیشود ولی آبگرمکن روشن می باشد مشخص کننده ی این است که دستگاه شما دچار یک مشکل اساسی شده است و این مشکل به المنت و ترموستات بر میگردد و باید این قطعات توسط تکنسین ها بررسی گردد و عیب دستگاه را پیدا کنند و اگر با تعمیرات برطرف می شود، قطعه را تعمیر و در صورتی نیاز به تعویض عمل تعویض قطعه را انجام بدهند و در این حالت باید با متخصصان تعمیر آبگرمکن برفاب تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *