تعمیر مایکروفر وستینگهاوس🛠🥇تعمیرات مایکروویو در تهران

نمایندگی تعمیر مایکروفر وستینگهاوس

امروزه مایکروفر از مهم ترین اختراع های بشر می باشد و میلیون ها نفر در دنیا از این دستگاه استفاده می کنند و به عنوان مهم ترین لوازم های خانگی به شمار میرود، این دستگاه مانند تمامی لوازم های خانگی ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود و شما نیاز به تعمیر مایکروفر وستینگهاوس داشته باشید، در ادامه این مطلب میتوانید در مورد تعمیر مایکروفر را بخوانید.

مایکروفر باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شود و به همین خاطر مورد توجه همگان قرار گرفته است، پس خرابی آن باعث پریشانی بسیاری از استفاده کنندگان میشود.

مرکز تعمیر مایکروفر وستینگهاوس

مرکز تعمیر مایکروفر وستینگهاوس

مایکروفر وستینگهاوس

یکی از محصولات با کیفیت و عالی شرکت وستینگهاوس، مایکروفر وستینگهاوس می باشد؛ این محصول با فناوری و عملکرد خاصی که نسبت به دیگر محصولات دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و انتخابی بسیار مناسب برای خرید می باشد.

اما تمامی لوازم های خانگی با گذشت زمان به تعمیر نیاز پیدا می کنند، که می خواهیم چند مورد از خرابی ها و مشکلات متداول مایکروفر را بیان کنیم!

علت و رفع گرم نکردن مایکروفر

در بعضی از مواقع ممکن است تمام تنظیمات دستگاه درست و صحیح باشد اما باز هم مواد غذایی به خوبی گرم نشود، این مشکل باید با دقت بررسی شود و قطعات دیود و خازن که از مهم و اصلی ترین قطعات این دستگاه می باشند و بیشتر خرابی هایی که ایجاد می شود مربوط به این قطعات می باشد.

البته باید توجه داشته باشید که خازن مایکروفر از ولتاژ زیادی بهره مند است و بعد از جدا کردن از برق ممکن است دارای جریان برق باشد، ممکن است خرابی از لامپ و برد دستگاه باشد که باید بررسی شود و اگر به تعمیر نیاز داشت تعمیر شود.

یکی دیگر از دلایل گرم نکردن غذا این دستگاه این است که مایکروفر برای گرم کردن به ولتاژ بالایی نیاز دارد و در بعضی از مواقع ولتاژ دستگاه کم می شود و به همین خاطر غذا به خوبی گرم نمی شود، هنگامی که حجم غذا زیاد باشد برای گرم شدن غذا زمان بیشتری لازم است.

سر و صدای زیاد مایکروفر

  • کثیف بودن ریل زیر سینی
  • کار کردن فن مایکروفر
  • ظرف سنگین روی سینی گذاشته شده باشد باعث ایجاد صدا می شود.
  • اگر بعد از اتمام کار، از دستگاه صدای فن شنیده می‌ شود طبیعی می‌باشد.

نچرخیدن سینی

  • داخل دستگاه، سینی و ریل وچرخ کثیف می باشد.
  • اگر سینی با بودن یک جسم سنگین بر رویش نمی چرخد اما با بودن جسم سبک می چرخد، قطعه شفت خراب است.

باز نشدن درب مایکروفر

  • در صورتی که درب مایکروویو به درستی بسته نشود بهتر است دستگاه را روشن نکنیم.
  • شما در این حالت باید مایکروویو را از برق بکشید و بعد بررسی کنید که قلاب ها و فنر ها شکسته نشده باشند و یا پوسیده و زنگ زده نشده باشند.
  • درب مایکروویو از مهم اصلی ترین اجزای مایکروویو است زیرا مشکل در چفت نشدن درب علاوه بر تاثیری که در کارکرد دستگاه دارد، خطراتی را نیز به همراه خواهد داشت.

تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در محل

از مشکلات بزرگ شما برای تعمیر مایکروفر این است که برای تعمیرات بخواهید دستگاه را به تعمیرگاه ببرید آن هم در این ترافیک و خیابانهای شلوغ تهران، شرکت امداد من برای راحتی و صرف وقت و هزینه کمتر شما مشتریان گرامی تعمیرکاران را به محل مورد نظر شما اعزام می نماید و تعمیر مایکروفر وستینگهاوس را به خوبی انجام می دهد.

مرکز تعمیر مایکروفر وستینگهاوس

مرکز تعمیر مایکروفر وستینگهاوس

تعمیر مایکروفر وستینگهاوس توسط امداد من

بهتر است قبل از هرچیز دلیل اعتماد به امداد من را بدانید تا بتوانید با خیال راحت مایکروفر خود را به ما بسپارید تکنسین های امداد من بعد از تعمیر مایکروفر وستینگهاوس گارانتی 6 ماهه ارائه می کنند و دیگر موضوعی برای نگرانی شما مشتریان گرامی وجود ندارد.

تعمیر مایکروفر وستینگهاوس در تهران

متخصصان امداد من برای تعمیر مایکروفر وستینگهاوس شما آماده خدمت رسانی هستند و به بهترین نحوه تعمیر مایکروفر وستینگهاوس شما را انجام می دهند و در تعمیر از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *