تعمیر جاروبرقی پاناسونیک✅تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

وسایل برقی امروزه در منازل بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و جاروبرقی از پر استفاده ترین لوازم خانگی می باشد، جاروبرقی وسیله ای برای تمیزی و جمع آوری گرد و غبار و آشغال ها می باشد و به همین دلیل نبود آن باعث می شود کار خانک ها برای تمیزکاری سخت شود؛ در این مطلب قصد داریم در رابطه با تعمیر جاروبرقی و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک توضیحاتی دهیم.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی پاناسونیک از تکنولوژی و فناوری پیشرفته ای برخوردار می باشد که عملکرد خوبی دارد، این وسیله دارای مکش بسیار خوب و قوی می باشد که تمامی آشغال ها و کثیفی ها را به خوبی جمع آوری می کند.

در حین استفاده از جاروبرقی ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شویم که باید برای رفع کردن آن اقدام نماییم، ممکن است با مشکلاتی مانند جمع شدن خاک درون موتور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای داخلی، پارگی و قطع و وصلی سیم برق، خراب شدن کلید روشن و خاموش و درجه تنظیم دور موتور و… پس از عیب یابی باید رفع شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

این خرابی دستگاه ربطی به برند آن ندارد ممکن است برای هر یک از برند ها اتفاق بیوفتد، این بستگی به نگهداری شما از دستگاه تان دارد، اما باز هم مشکلات کوچکی به وجود می آید.

نمونه ای از مشکلات رایج جاروبرقی که ممکن است ایجاد شود و دلایل آن:

کار نکردن موتور جاروبرقی

کار نکردن موتور جاروبرقی نشان دهنده مشکل در فلکس می باشد و باید فیور اصلی را بررسی کنید، برای بررسی می توانید سوئیچ را با اهم متر مورد بررسی قرار دهید.

 یکی دیگر از دلایل این اتفاق سوختن صفحه کنترل الکترونیکی دستگاه می باشد.

و دلیل دیگر می تواند خرابی موتور باشد که بد ترین حالت می باشد، این اتفاق زمانی رخ می دهد که موتور بیش از حد گرم شده باشد و بسوزد؛ اگر موتور قابل تعمیر نباشد باید تعویض شود.

مکش ضعیف جاروبرقی

این مشکل به دلایل بسیار مختلفی ایجاد می شود، یکی از این دلایل پر بودن کیسه جاروبرقی می باشد که باید بررسی شود و کیسه را تعویض کنید.

دلایلی مانند فیلتر هوای مسدود شده، مسدود شدن شیلنگ، ایراد در چرخنده دمنده و… می تواند باعث مکش ضعیف جاروبرقی شود.

گرم شدن بیش‌ از حد جاروبرقی

گرمای بیش از حد می ‌تواند به موتور جاروبرقی آسیب برساند؛ اما تعویض این موتورها نسبتا ساده است و لازم است برای تعمیر جاروبرقی از یک متخصص تعمیر جاروبرقی پاناسونیک کمک بگیرید.

خرابی فیلتر جاروبرقی

گاهی وقت ها بیشتر مشکل ها مربوط به فیلتر می باشد که با عوض کردن یا تمیز کردن آن می ‌توان مشکل را برطرف کرد، هنگامی که فیلتر مسدود باشد جاروبرقی نمی ‌تواند به خوبی کار کند که در این صورت باید با یک متخصص تعمیر جاروبرقی پاناسونیک تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی

جاروبرقی وسیله ای است که به برق وصل است بیشتر در معرض خطر قرار میگیرد، و اگر در تعمیر آن دیر کنیم یا پشت گوش بیندازیم باعث میشود محل زندگی ما کثیف باشد و این ما را آشفته میکند.

پس باید از آن مراقبت کنیم و هرگونه مشکلی که در آن به وجود آمد سریع به تعمیر آن اقدام کنیم، ما بیشتر اوقات وقتی جاروبرقی مان روشن نمی شود و دیگر کار نمی کند به این  فکر می رسیم که باید آن را تعمیر کنیم.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تهران

در زمان تعمیر جاروبرقی پاناسونیک اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط متخصصان دکتر آچار با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و از قطعات اصلی برای تعویض استفاده می شود؛ تمامی قطعات، سیم کشی و عملکرد موتور مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند، همچنین در صورت نیاز تعویض فیلتر نیز انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *