تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت⭐نمایندگی تعمیرات لباسشویی

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی باکنشت در محل

ماشین لباسشویی هم مثل خیلی از وسایل برقی نیاز به نگهداری و مراقبت دارد و زمانی که درست از آن استفاده نشود و نکات اصولی آنرا رعایت نکنید مشکلاتی برای ماشین لباسشویی باکنشت شما بوجود می آید؛ ما قصد داریم در این مطلب در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت توضیحاتی را بدهیم.

درست است که ماشین لباسشویی باکنشت یکی از لباسشویی های خوب بازار بوده است و برای خرید آن انتخاب درستی کرده اید ولی باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر از آن نگه داری نکنید و بصورت دوره ای آن را سرویس نکنید این دستگاه هم مانند سایر دستگاههای برقی عمرشان کوتاه شده و باید در یک بازه زمانی مشخصی به فکر خرید دستگاه جدید باشید؛ اما می توانید در صورت خرابی با متخصصان اماد من برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

نکاتی جهت نگهداری بهتر ماشین لباسشویی باکنشت

  • تا جایی که امکان دارد برای چند تکه لباس کوچک ماشین لباسشویی باکنشت خود را روشن نکنید اجازه دهید تا ماشین پر شود و با توجه به ظرفیت ماشین لباسشویی در آن لباس های کثیف خود را بیاندازید.
  • زمانی که کار ماشین لباسشویی باکنشت تمام میشود سعی کنید حدالامکان درون ماشین را خشک کنید بخصوص لاستیک دور درب آنرا حتما خشک کنید و مدت زمانی را اجازه دهید درب لباسشویی باکنشت باز باشد، تا محیط داخلی لباسشویی خشک شود تا از پوسیدگی و خراب شدن و کپک زدن لاستیک دور درب جلوگیری کنید. همین امر باعث بو گرفتن دستگاه شده و هنگام باز کردن درب لباسشویی بوی نامطبوعی می آید.
  • برای لباس ها و یا پرده های توری سعی کنید از مایع لباسشویی بجای پودر لباسشویی استفاده کنید و مقدار آنرا خیلی کمتر نسبت، به بقیه ی لباس ها بریزید زیرا تجربه ثابت کرده است لباس ها و رخت های حریر و توری مانند، باعث ایجاد کف بیش از حد میشوند و به ماشین لباسشویی باکنشت شما آسیب میزند و باعث میشود کف زیاد شده و به مدار و برد دستگاه رسیده، حتی ممکن است از درب لباسشویی و یا جا پودری کف به بیرون سرازیر شود که این خود یک مشکل است.
  • سعی کنید بصورت دوره ای جا پودری ماشین لباسشویی خود را درآورده بشویید و تمیر کنید تا از جرم گرفتن آن جلوگیری کنید.
  • گاهی بعد از چندین بار استفاده از لباسشویی باکنشت یک برنامه کوتاه را انتخاب کنید و اجازه دهید دستگاه خالی و بدون لباس کار کند تا خود را بشوید و تمام منافذ خودش که ممکن است توسط پودر و یا جسم خارجی گرفته شده باشد را تمیز کند در واقع شما با این کار بازده ای و عمر دستگاه را بیشتر میکنید.

راهکاری دیگر برای جرمگیری و رسوب گیری ماشین لباسشویی باکنشت

یکی از راههای جرم گیری لباسشویی این است که یک پیمانه جوش شیرین و یک پیمانه آب و دو پیمانه سرکه را داخل دیگ لباسشویی ریخته و بعد یک برنامه شستشوی معمولی انتخاب کنید و اجازه دهید لباسشویی خودش را تمیز کند، با این کار باکتری ها و قارچ های داخل منافذ و یا در لاستیک دور درب ماشین بوده اند ار بین می روند.

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

تکنسین های امداد من چگونه تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت را انجام میدهد:

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید موارد زیادی نظیر: پودر یا مایع لباسشویی روی لباس ها باقی می مانند که این میتواند به دلیل خراب شدن شیر آب سرد باشد که آب کافی وارد دستگاه نمیکند.

مورد دیگر اینکه ممکن است بعد از شستشو لکه هایی روی لباس ها بوجود آمده است که میتواند علت آن این باشد که روغن موتور ماشین لباسشویی به دیگ نشت پیدا کرده باشد.

یا ممکن است ماشین لباسشویی باکنشت شما کلا روشن نمیشود که در این مواقع بهتر است خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت تماس بگیرید، چون ممکن است ایرادی سطحی باشد و شما با حرکتی اشتباه به موتور و یا برد دستگاه آسیب بزنید و هزینه خود را اضافه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در تهران

فقط کافیست با متخصصین امداد من تماس گرفته تا آنها خودشان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت شما بکنند و اگر نیازی به قطعه وجود داشت آنها برای شما قطعه اورجینال و اصلی تهیه میکنند تا شما از سلامت ماشین لباسشویی باکنشت خود آسوده خاطر شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *