تعمیر ماشین لباسشویی مرسی

تعمیر ماشین لباسشویی مرسی🛠💎نمایندگی تعمیر لباسشویی مرسی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مرسی در تهران

با توجه به اینکه تکنسین های امداد من در تمامی مناطق ۲۲ گانه  شهر تهران حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد شما می توانید از خدمات امداد من در سریعترین زمان ممکن بهره مند شوید.

ماشین لباسشویی مرسی

ماشین لباسشویی مرسی ساخت کشور ایتالیا است این لباسشویی دارای استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا می باشد، صدای بسیار پایین ماشین لباسشویی مرسی چیزی است که آن را از دیگر ماشین لباسشویی ها متفاوت ساخته و این هم به خاطر استفاده از موتور دایرکت درایو یعنی بدون تسمه در آن است که باعث افزایش عمر ماشین لباسشویی هم می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی مرسی در محل

از دیگر ویژگی های امداد من تعمیرات در محل مورد نظر شما  بدون نیاز به جا به جایی ماشین لباسشویی است که کار بسیار مشکل و هزینه بری می باشد و حتی ممکن است در جابه جایی به دستگاه نیز آسیب برسد.

تعمیر ماشین لباسشویی مرسی

تعمیر ماشین لباسشویی مرسی

متخصصین امداد من در تعمیر ماشین لباسشویی مرسی

تکنسین های این مجموعه دارای سال ها تجربه کار عملی در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی مرسی می باشند و مناسب ترین تعمیرکار جهت تعمیر ماشین لباسشویی مرسی شما که پس از پایان کار و تعمیر با ارائه فاکتور نیز از هر گونه شک و شبهه جلوگیری می­‌کند و با دادن فاکتور و گارانتی 6 ماهه کیفیت کار خود را تایید می کنند.

راه ارتباط با امداد من

  • تماس تلفنی با شماره های این شرکت
  • درخواست تکنسین به صورت آنلاین
تعمیر ماشین لباسشویی مرسی

تعمیر ماشین لباسشویی مرسی

مواردی که به نگهداری ماشین لباسشویی مرسی کمک می کند:

دانستن روش‌های نگهداری از ماشین لباسشویی، به شما کمک می‌کند تا کمتر به تعمیر ماشین لباسشویی مرسی نیاز پیدا کنید.

  • به تزار بودن دستگاه دقت کنید

هنگامی که ماشین لباسشویی خود را نصب می‌کنید، توجه داشته باشید که باید کاملاً تراز باشد. معمولاً یک نقطه تراز بر روی این دستگاه وجود دارد که با دقت می‌توانید به کمک آن تراز را انجام دهید.

  • بر روی ماشین لباسشویی جسم سنگین قرار ندهید

روی ماشین لباسشویی‌تان وسیله ای نگذارید هیچ گاه کارهایی مانند نشستن روی لبه آن، قرار دادن جسم سنگین روی آن و … را انجام ندهید خصوصا درزمانی که دستگاه روشن است .

  • فیلترهای دستگاه را دائماً چک کنید

هر ماشین لباسشویی دارای  فیلترهای مختلفی است این فیلترها را به صورت دوره‌ای مورد بررسی قرار دهید و اگر مواد اضافی و آشغال در آن جمع شده است، حتماً آن‌ها را تمیز کنید.

  • باز و بسته کردن درب ماشین

درب ماشین لباسشویی بسیار حساس است سعی کنید به آرامی آن را باز و بسته کنید زیرایکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد برای ماشین لباسشویی دارند ایراد درب آن است.

  • اجازه دهید داخل لباسشویی خشک شود

هنگامی که کار شستشو به اتمام می‌رسد، فوراً درب آن را نبندید حداقل 2 ساعت اجازه دهید درب باز باشد تا رطوبت موجود در بدنه خارج شود با انجام این کار از بو گرفتگی داخل محفظه نیز جلوگیری می نمایید.

  • بیش از اندازه در دستگاه لباس نریزید

اگر ظرفیت ماشین لباسشویی‌تان ۷ کیلوگرم است، همیشه هم لازم نیست اجازه دهید تا ظرفیت آن کامل شود یک یا دو کیلو کمتر باعث می‌شود تا ماشین‌تان سالم بماند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *