تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت👨‍🔧تعمیرات لباسشویی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

ماشین لباسشویی هم یکی دیگر از وسایل مهم و پرکاربرد در آشپزخانه های امروز است و باید در نگهداریش دقت فراوان داشت تا در صورت خرابی دستگاه کار شما مختل نشود و به مشکل برخورد نکنید، حتماً ماشین لباسشویی وست پوینت را هم مانند دیگر ماشین لباسشویی ها باید از سرویس ماهیانه برخوردار باشد تا بتواند عمر مفید و طولانی تری داشته باشد؛ در این مطلب میاوانید در مورد تعمیر ماشین لباسشویی مطالعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

ماشین لباسشویی وست پوینت

تولید کننده ی دستگاه ماشین لباسشویی وست پوینت از تولید کننده های مهم در دنیای امروز می باشد و وسایلی را که تولید می کند دارای کیفیت بالایی است.

 اکنون می خواهیم چند نمونه از دلایل نمایش ارور ها بر روی دستگاه ماشین لباسشویی وست پوینت را برای شما توضیح دهیم تا شما با دیدن این ارورها از دلایل مشکلات پیش آمده آگاه باشید و حتماً با تکنسین های مخصوص تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت تماس گرفته تا با حضور در محل بتواند مشکلات را بررسی کرده و آن را رفع کنند.

دلایلی که باعث می شود در ماشین لباسشویی وست پوینت ارورE10 نمایان بشود:

  • زمانی که سنسور تنظیم میزان سطح آب به مشکل خورده باشد.
  • موتور تخلیه آب در ماشین لباسشویی عملیات تخلیه را به خوبی انجام نمی دهد.
  • در مواقعی که آب بیش از حد مجاز وارد ماشین لباسشویی شده باشد.
  • شیر برقی ماشین لباسشویی دیگر کار نکند.
  • وقتی که برد دستگاه اشکال پیدا کرده باشد و دیگر دستورتوقف آبگیری ماشین لباسشویی را اجرا نمیکند.

با بروز این گونه ارور باید شیر برقی و سنسور تشخیص آب را چک کنید تا علت را جویا بشوید و همچنین عملکرد مدار را چک نمایید و از قطع نبودن سیم ها مطمن بشوید، با بررسی کردن این قسمتها باید مشکل را برطرف کرد.

دلایل نمایش ارورE21 بر روی دستگاه ماشین لباسشویی وست پوینت:

  • وقتی که درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نمی شود.
  • اگر مشکل در قسمت میکروسوئیچ دستگاه ماشین لباسشویی باشد.
  • در زمانی که برد ماشین لباسشویی با مشکل روبرو می شود.
  • اگر سیم های مرتبط برد و درب دستگاه مشکل قطع داشته باشد.
  • ممکن است که عواملی دلیلی بر بسته نشدن درب دستگاه لباسشویی شده باشد.

با نمایان شدن این ارور در ماشین لباسشویی وست پوینت باید برای رفع موانع اقدام کنید تا درب بسته بشود و اگر میکروسوئیچ عمل نمیکند و نیازمند به تعویض می باشد عملیات تعویض توسط متخصص تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت صورت بگیرد، مدار دستگاه لباسشویی بررسی گرددد تا دلیل اجرا نشدن برنامه ی قفل درب مشخص بشود.

کد های خطا در ماشین لباسشویی

در مواقعی که ماشین لباسشویی روشن نشود، عملیات آبگیری به خوبی صورت نپذیرد، دستگاه لباسشویی شما در حال لرزش باشد، دستگاه آب را تخلیه نمیکند، دستگاه لباسشویی شما نشتی آب دارد، سروصدای دستگاه بسیار زیاد  شده است، درست بسته نشدن درب ماشین لباسشویی، دیگ ماشین لباسشویی بخوبی حرکت نکرده و نمیچرخد و اینکه دستگاه لباسشویی شما کدهای خطا بر روی صفحه اش نمایان می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

تنظیم دما و تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

در بعضی مواقع آب دورن ماشین لباسشویی دمایش به حد نصاب نمیرسد و باید در قسمت تنظیم دما چک بشود که دلیل گرم نبودن در اثر چیست؟ ممکن است سنسور دما مشکل پیدا کرده باشد و یا بین برد و سنسور دما ارتباطش قطع شده باشد و باید این سیم هایی که قطع شده است را درست کرد و اگر سنسور دما از کار افتاده باید در صورت نیاز عمل تعویض صورت بگیرد، احتمال دارد دلیل اجرا نشدن دستور گرم کردن آب بخاطر ایراد در برد دستگاه باشد و با در میان گذاشتن با تکنسین های ماهر می توانید مشکلات پیش آمده برای دستگاه ماشین لباسشویی وست پوینت خود را برطرف کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت توسط امداد من

به طور کلی شما هر گاه با یکی از این مشکلات در مورد دستگاه ماشین لباسشویی وست پوینت روبرو شدید حتماً با تکنسین های تعمیرماشین لباسشویی وست پوینت تماس حاصل کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ایراد دستگاه را بررسی کرده و آن را برطرف کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *