تعمیر ماشین ظرفشویی بکو⭐تعمیرات ظرفشویی با نرخ اتحادیه✅

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران

در آشپزخانه های امروزی ماشین ظرفشویی هم یکی دیگر از لوازم ضروری شده است و با نبودش می تواند انجام کارها را مختل کند، از این وسیله هم باید به خوبی استفاده کرد و در نگهداری آن کوشا باشید و سرویس های دوره ایی را در زمان مشخص شده ایی انجام دهید تا بر طول عمر دستگاه ماشین ظرفشویی خود بیفزایید؛ اما ممکن است به دلایل مختلفی کارکرد آن دچار اختلال شود در این صورت می توانید با متخصصان ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو که مشکل نشتی آب پیدا کرده در ابتدای امر باید درب دستگاه را چک کرد و لاستیک دور درب را نگاه کنید شاید در اثر فرسودگی پاره و خراب شده باشد که اگر دلیل نشتی آب این باشد شما می توانید با تعویض این لاستیک مشکل را حل کنید، ولی گاهی این نشتی از زیر دستگاه ماشین ظرفشویی می باشد که دلیلش پمپ آب و شیر ورودی می تواند باشد که با تماس با کارشناسان ماهر می توانید اقدام به تعویض این قطعه کنید.

تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی

در ماشین ظرفشویی بکو احتمال دارد مشکل تخلیه نکردن پیش بیاد، ممکن است به دلیل گرفتگی فیلتر دستگاه باشد که این مشکل شایع می باشد و برای رفع این مشکل پیش آمده که می توانید سبد پایینی ماشین ظرفشویی بکو را از داخل دستگاه خارج کرد و سپس فیلتر مرکزی را خارج کنید و آن را تمیز کنید ولی اگر نتوانستید باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو اقدامات لازم را انجام بدهید و با متخصصان امداد من تماس حاصل نمایید.

چشمک زدن ماشین ظرفشویی

گاهی اتفاق می افتد که دستگاه ماشین ظرفشویی شما در حالت چشمک زدن قرار می گیرد در این زمان باید المنت، ترموستات و سیم های رابط دستگاه را چک کرد  واین قسمتها وظیفه ی رساندن دما به آب دستگاه در حد مطلوب می باشد و در غیر این صورت اگه نتواند به این اندازه برسد چراغ کنترل پنل دستگاه شروع به چشمک زدن می کند.

این آلارم چشمک زدن دستگاه ماشین ظرفشویی شما نشانه ایی از مشکل در دستگاه شماست در صورت مشاهده کردن این هشدار باید توجه کنید و دستگاه را مورد بررسی قرار دهید  و دلیل ارورها را متوجه بشوید و آن را بتوانید برطرف کنید و برای رفع این مشکلات باید با تکنسین های حرفه ایی تماس بگیرید تا این اشکال را در دستگاه شما برطرف نمایند و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شما را انجام دهند.

نوسانات برقی ماشین ظرفشویی

در زمانی که نوسانات برقی و یا نشتی آب از داخل ماشین ظرفشویی  این دستگاه دارای مشکلی بشود به برد دستگاه آسیب رسانده است که در این موقع شما با تعمیر و یا تعویض برد دستگاه روبرو خواهید شد، که این قطعه از مهم ترین قطعات دستگاه ماشین ظرفشویی است، و افرادی که برای اینکار اعزام می شوند حتماً باید دارای تخصص کافی باشند.

خرابی موتور ظرفشویی

از قطعات مهم دیگر دستگاه ماشین ظرفشویی بکو مانند دیگر ماشین ظرفشویی ها صدمه دیدن موتور دستگاه است که بسیار مهم است که به دلیل خراب شدن سیم پیچی موتور و یا بلبرینگ ها و بقیه ی موارد باید در رده ی تعمیرات و یا تعویض قرار گیرد.

روشن نشدن ظرفشویی

اگر در زمانی با مشکل روشن نشدن دستگاه ماشین ظرفشویی روبرو شدید، ممکن است اشکال در قسمت قطعات الکتریکی  باشد، می توانید پریز برق را چک کرده و دو شاخه ی دستگاه را بررسی نموده و یا مشکل در برد الکتریکی و میکروسویئچ درب دستگاه باشد.

مزایای ماشین ظرفشویی

  • ماشین ظرفشویی بکو یک مزیتی نسبت به بقیه دستگاه ها دارد که دارای فیلتر می باشد و توانایی تمیز کردن خود دستگاه ماشین ظرفشویی را دارد و دیگر نیازمند نظافت کردن دستی نمی باشد.
  • در ماشین ظرفشویی بکو از کمترین مقدار آب در حد قطره هم استفاده ی مفید می شود و به دلیل داشتن سیستم فیلتر دوگانه میزان مصرف آب را بسیار کم می کند و با وجود این فلیتر در مصرف آب صرفه جویی می شود.

نکته

در هنگام قرار دادن ظروف در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی باید توجه داشت که ظروف را تمیز کرده و در دستگاه قرار دهید در غیر این صورت ممکن است وجود یک هسته خرما، پوست پسته، خلال دندان و… وارد پمپ تخلیه شده و این قطعه از دستگاه را خراب کند وعمل تخلیه انجام نشود.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

سرویس ماشین ظرفشویی

دستگاه ماشین ظرفشویی شما  نیازمند جرم گیری و سرویس های سالانه می باشد، زیرا وجود چربی ظروف در داخل دستگاه  و اطراف المنت ها انباشته شده و این جرم ها به مرور باعث خرابی موتور و پمپ تخلیه و … می شود، شما می توانید برای جلوگیری کردن از این اشکالات حتماً سرویس های دوره ایی را انجام دهید تا بر طول عمر مفید دستگاه ماشین ظرفشویی بکو خود بیفزایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران

ما با دارا بودن کادر ماهر و متخصص در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو برای شما این امکان را فراهم نموده و در کمترین زمان ممکن بهترین سرویس دهی را داشته باشیم و رضایت شما مشتریان عزیز را بتوانیم جلب بکنیم و با عملیات عیب یابی و تعمیرات و تعویض قطعات در صورت لزوم آماده ی ارائه خدمات هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *