تعمیر کولر گازی وست پوینت🛠تعمیرات کولر گازی در تهران🔶

تعمیر کولر گازی وست پوینت

در دنیای امروز به دلیل استفاده ی زیادی که از دستگاه کولر گازی می شود، به همان اندازه نیاز به تعمیرات و نصب این دستگاه هم بالا رفته است، امتیاز کولر های گازی نسبت به کولر های آبی در این است که به سرعت از گرمای محیط کاسته  و همچنین رطوبت را افزایش نمی دهد که این خود یکی از دلایل بیشتر استفاده کردن کولر های گازی است؛ در این مطلب میخواهیم در رابطه با تعمیر کولر گازی و تعمیر کولر گازی وست پوینت توضیحاتی بدهیم.

تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت

کولر گازی وست پوینت

با توجه به پیشرفت  و تکنولوژی خاص این دستگاه باز هم شاهد یکسری اختلالات در کارکرد آن هستیم، مانند: دستگاه را راه اندازی کرده ولی قطع و وصل می شود، کمپرسور استارت نمی کند  و صدایی از آن نمیاید، وقتی کمپرسور روشن است دستگاه سیستم گرمایش و سرمایش آن به خوبی عمل نمی کند و….

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

از مشکلات عمده ی دستگاه کولر گازی وست پوینت که به طور ناگهانی در حین انجام کار خاموش می شود، که این اشکال می تواند به خاطر برد، ترموستات، فیلتر و یا کمپرسور ممکن است باشد، در ابتدا کارشناسان تعمیر کولر گازی وست پوینت برای برطرف کردن این عیب باید  قطعات آسیب دیده را ترمیم کنند و اگر با ترمیم برطرف نشد تصمیم به تعویض قطعه می گیرند و شاید در این میان هم نیازمند شارژ گاز باشد دستگاه کولر گازی شما که باید انجام داد.

کم شدن سرمایش کولر گازی

در زمانی که دستگاه کولر گازی وست پوینت شما سرمایش آن کم شده است، در این موقع ممکن است که این مشکل بخاطر عدم وجود سرویس دستگاه باشد و یا دلایلی نظیر کم بودن گاز دستگاه که این مشکل ممکن است در اثر نشتی گاز دستگاه باشد که باید در ابتدا نشتی را پیدا کرد و یا قطع شدن کمپرسور هم می تواند از دلایل این اشکال دستگاه باشد.

کار نکردن موتور کولر گازی

کار نکردن موتور دستگاه بخاطرمشکل در عملکرد نادرست در عدم فرمان به موتور، خرابی خازن، خرابی کنتاکتور ویا عدم ارتباط  درست کابل ارتباطی در بین پنل و موتور است.

تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت

سر و صدای زیاد کولر گازی

اگر سرو صداهای زیادی از دستگاه کولر گازی وست پوینت شما به گوش رسید احتمال دارد بخاطر عدم نصب صحیح دستگاه می باشد و یا شکستگی در پروانه ی فن، تراز نبودن و یا خرابی بلبرینگ ها باشد.

نشتی آب کولر گازی

در مواقعی که از دستگاه کولر گازی وست پوینت نشتی آب دیده می شود، این مشکل بخاطر حالت هوای که در دستگاه جریان نداشته باشد که همین امر باعث شده کولر یخ بزند و در زمانی که کولر را خاموش می کنید آن یخ ها آب شده و از دستگاه کولر شما نشتی آب نمایان می شود.

در زمانی که دستگاه کولر گازی وست پوینت شما شروع به چشمک زدن کرد، این خود نشانه ایی از ارورهای دستگاه است، و این نشان دهنده ی اشکال در عملکرد دستگاه شماست که برای رفع آن با متخصصان تعمیر کولر گازی وست پوینت تماس گرفته تا برایتان رفع مشکل کنند.

اگر در عملکرد کنترل دستگاه دچار مشکل شدید بدانید که این مشکل برای خرابی کنترل و یا خرابی در قسمت برد دیسپلی دستگاه است.

تعمیر کولر گازی وست پوینت در تهران

تعمیرات دستگاه کولر گازی وست پوینت باید کاملاً حرفه ایی انجام بشود و زیر نظر کارشناسان مجرب این کار انجام بشود و قبل از انجام هر کاری باید اول از همه عیب دستگاه را پیدا کرد، یک کارشناس حرف هایی با تجربه و آگاهی داشتن به کدهای خطای دستگاه وست پوینت خیلی سریع مشکل دستگاه را تشخیص می دهد و تعمیر دستگاه را شروع می کند.

سرویس کولر گازی وست پوینت

برای اینکه طول عمر دستگاه کولر گازی وست پوینت خود را بالا ببرید می توانید به نکاتی توجه داشته باشید، حتماً از سرویس های به موقع ی سالیانه دستگاه دریغ نکنید، برای افزودن طول عمر دستگاه از میزان برق ورودی به دستگاه مطمن باشید و از محافظ  برای دستگاه استفاده کنید و در طول روز از روشن کردن دائم دستگاه خودداری کنید و برای استراحت دستگاه یک تایمی را خاموش کنید و در یک مکان از هر دو دستگاه کولر آبی و کولر گازی استفاده نکنید، فیلترهای و توری های دستگاه کولر گازی وست پوینت را تمیز کنید و با هر یک ماه یکبار شستشو از کثیف شدن آن جلوگیری کنید،با مشاهده کردن هر مشکل با متخصصان تعمیر کولر گازی وست پوینت تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت

نکاتی برای نگهداری از کولر گازی

از اقدامات خود سرانه ی خود بپرهیزید و با این کار خود مشکل های کوچک را به مشکل های بزرگتر تبدیل نکنید و کار را از همان ابتدا به کارشناسان تعمیر کولر گاز وست پوینت بسپارید.

کولرهای گازی وست پوینت  نسبت به سایر دیگر کولرها از قیمت بالاتری برخوردار است و دلیل بالا بودن این کولرهای گازی وست پوینت بخاطر کیفیت بالایی است که دارند و وست پوینت از برندهای معروف  و با کیفیت است.

تعمیر کولر گازی وست پوینت

اگر با مشکلی برای کولر گازی خود مواجه شدید از متخصصان امداد من کمک بگیرید تا خدمات و تعمیر با کیفیت را همراه با گارانتی 6 ماهه دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *