تعمیر پکیج در آزادی💎مرکز تخصصی تعمیر پکیج در تهران

مرکز تعمیر پکیج در آزادی

در دنیای کنونی بیشتر ساختمان های مسکونی ادرای به جای استفاده از بخار و آبگرمکن و موتورخانه ی شوفاژ از دستگاهی به نام پکیج استفاده می کنند که این دستگاه  دارای مزیت هایی نسبت به وسایل گرمایشی قبل می باشد و امروزه برای آب گرم مصرفی و گرم کردن منازل از پکیج استفاده می کنند.

تامین بودن آب گرم در خانه  و گرمای مناسب در فصول سرد سال در خانه از ویژگی های هر خانه ی مطلوبی است و پکیج ها از دستگاه های مورد پسند افراد و بسیار پر کاربرد به حساب می آید؛ در این مطلب قصد داریم در رابطه با تعمیر پکیج توضیحاتی را بدهیم.

تعمیر پکیج در آزادی

تعمیر پکیج در آزادی

سرویس و تعمیر پکیج در آزادی

ولی از نکات مهم این است که در حفظ این دستگاه توجه بسیار داشته باشید تا خسارت و هزینه های اضافی در مورد خرابی پکیج را کاهش بدهید.پکیج ها به دلیل سختی آب می تواند مشکلاتی نظیر گرفتن رسوب برایشان پیش بیاید که با رسوب زدایی سالیانه  و سرویس پکیج در سال می توانید بر عمر دستگاه بیفزایید و هزینه ها را کم کنید و در صورت بروز مشکل با متخصصان تعمیر پکیج در آزادی برای حل مشکل پکیج خود گفتگو کرده و ایرادات را بیان کرده تا برطرف نمایند.

مزیت های پکیج

که در منازل از فضای کمتری استفاده می شود و خیلی فضا را اشغال نمیکند و هر واحد از ساختمان می تواند به طور مجزا از پکیج به میل و ارده ی خود و با کنترل دمای مناسبی که افراد خانه می خواهند مورد استفاده قرار دهند، کم مصرف هستند، سرعت عمل بالاتری دارد و بازدهی خوبی ولی در زمان خرابی به افراد متخصص نیازمند است و اگر افراد با تجربه ایی این کار تعمیرات را انجام ندهد می تواند مشکلات بزرگتری را در آینده ی نزدیک به وجود بیاورد؛ شما می توانید با متخصصان امداد من برای تعمیر پکیج در آزادی تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج در آزادی

تعمیر پکیج در آزادی

مشکلات شایع در پکیج

  • احتمال دارد که دستگاه پکیج با افت فشار روبرو بشود.
  • سیستم پکیج نتواند آب مصرفی را گرم کند و آب به حالت سرد و گرم بشود.
  • در زمان روشن شدن پکیج باشدت بسیار روشن بشود.
  • داشتن سرو صداهای زیادی دستگاه پکیج
  • از کار افتادن پمپ دستگاه پکیج
  • زیاد شدن فشار دستگاه پکیج بدون دلیلی که شیر اطمینان را هوشیار کند.
  • و…

می تواند از مشکلات دستگاه پکیج باشد که در زمان مصرف از این دستگاه ممکن است پیش بیاید؛ شما می توانید با متخصصان امداد من برای تعمیر پکیج در آزادی تماس حاصل نمایید.

معایب دستگاه پکیج

هر وسیله ایی در کنار مزیت هایش می تواند دارای معایبی هم باشد که از جمله معایبی که برای دستگاه پکیج می تواند وجود داشته باشد:

در زمان نصب دستگاه پکیج حتماً باید به وجود دودکش اهمیت داد و در صورت داشتن مشکل نیازمند تعمیرات می باشد، دستگاه پکیج نسبیت به موتور خانه ها از طول عمر مفید کمتری برخورداراست، باید فاصله ی بین کف تا دستگاه پکیج را که 120 سانتیمتر می باشد را رعایت کرد، در صورتی که دستگاه پکیج شما دارای دودکش می باشد و قرار است در داخل آشپزخانه کار گذاشته بشود و در بین کابینت ها قرار بگیرد باید به این نکته توجه داشته باشید که برای پوشش دستگاه پکیج از درب کابینت کرکره ایی استفاده بشود زیرا این دستگاه برای انجام فعالیت نیازمند به اکسیژن می باشد؛

فاصله ی دستگاه با دیوار حدود یک متر و با کابینت ها حدود 15 سانتیمتررا باید رعایت کرد، خطرات نشت گاز ممکن است به خاطر فرسودگی دستگاه پیش بیاید که برای جلوگیری از این موارد می توانید سرویس های دوره ایی رابه موقع انجام بدهید، در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه پکیج می توانید با تعمیر کاران حرفه ای تعمیر پکیج در آزادی تماس بگیرید و از آنها برای رفع مشکل کمک بخواهید.

تعمیر پکیج در آزادی

تعمیر پکیج در آزادی

گرم نکردن آب توسط دستگاه پکیج

از مواردی که ممکن است برای دستگاه پکیج پیش بیاید گرم نکردن آب و فضای منزل است که برای تعمیر این دستگاه می توانید از پکیج آزادی کمک بگیرید تا عمل رسوب زدایی و برطرف کردن معایب دستگاه شما را کمک کنند.

از دلایل گرم نکردن  افت فشار گاز اصلی ساختمان، سوختن برد کنترل، افت فشار آب شهری در ساختمان، رسوب گرفتن دستگاه پکیج، هوا گرفتن لوله های پکیج و.. از دلایلی است که می تواند در گرم نکردن آب توسط پکیج نقش داشته باشد و شما برای رفع عیب دستگاه می تواند از متخصصین تعمیر پکیج آزادی کمک بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *