تعمیر جاروبرقی پارس خزر💎نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

یکی دیگر از لوازم مهم در خانه وجود جاروبرقی برای تمیز کردن گرد و غبار خانه هاست و باید در مراقبت از این دستگاه کوشا باشید تا در عملکردش دچار اختلال نشود.

این دستگاه دارای برندهای متفاوتی است و با ظاهری متنوع، یکی از این برندها جاروبرقی پارس خزر می باشد.

که دارای کیفیت خوبی است ولی باز هم در اثر گذشت زمان و استفاده های مکرر احتمال وقوع خرابی برای قطعاتش وجود دارد.

از کار افتادن موتور جاروبرقی پارس خزر

اگر در زمان استفاده از دستگاه هوا به خوبی به موتور نرسد باعث بالا رفتن دمای موتور و در نتیجه داغ شدنش می شود.

بیشتر دستگاه برای حفاظت از خراب شدنش به خاطر اینکه موتور خنک بشود خود به خود خاموش شده و بعد از مدتی که کمی موتورش خنک شد روشن بشود.

ممکن است هوا نرسیدن به موتور به علت کثیف شدن لایه های عایق بین ذغال ها و تیغه های کلکتور که باعث شده هواه به خوبی جریان نداشته باشد، با یک سنباده می توان روی ذغال ها را تمیز کرد تا مشکل برطرف بشود.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

صداهای ناهنجار از دستگاه جاروبرقی پارس خزر

وجود این صداها می تواند به خاطر تسمه و یا فن موتور باشد که نیازمند تعویض و یا تعمیر جاروبرقی پارس خزر و این قطعه  می شود.

گاهی هم در اثر مسدود شدن راه لوله ها و… دلیل صدای زیاد جارو برقی خواهد بود، با فرسوده شدن تیغه ها و اشکال در بلبرینگ های موتور دستگاه جاروبرقی صدا در حین کارکرد دستگاه بالا رفته که باید افراد متخصص تعمیر جاروبرقی پارس خزر بررسی کنند و مشکل اصلی را ردیابی کنند.

دلایل روشن نشدن دستگاه جاروبرقی پارس خزر

گاهی ممکن است که شما با این مشکل روبرو بشوید که علتهای متفاوتی وجود دارد.

احتمال دارد به دلیل برق نداشتن پریز باشد که می توانید با استفاده از ولت متر این مشکل را برطرف کنید.

یا دوشاخه ی جاروبرقی و یا سیم مربوطه دچار اشکال شده باشد که با باز کردن بدنه ی دستگاه باید این عیب بررسی بشود و از سالم بودن سیم رابط اطمینان پیدا کرد.

گاهی هم ایراد در قسمت سیم جمع کن می باشد، کلید قطع و وصل خراب شده، قطعه ی رله سوخته باشد، مدار سری موتور قطع شده باشد، و در آخر سوختن موتور از دلایل روشن نشدن جاروبرقی شما می تواند باشد.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

نداشتن مکش دستگاه جاروبرقی پارس

در زمانی که می خواهید این دستگاه را از بازار بخرید همیشه این نکته ی مکش دستگاه بسیار مطرح می باشد از مزیت جاروبرقی به حساب می آید.

در مواقعی که این دستگاه در زمان کارکردش با مشکل کم بودن مکش روبرو میشود، دلایل متعددی می تواند در آن دخیل باشد.

پر بودن کیسه ی جاروبرقی، بسته بودن لوله های خرطومی دستگاه، گرفتگی فیلتر هم می تواند از دلایل نداشتن مکش در جاروبرقی پارس خزر باشد.

با انجام سرویس های به موقع در دستگاه جاروبرقی پارس خزر می توانید بر توانایی دستگاه بیفزایید و از خرابی های آن جلوگیری کنید و هزینه های کمتری برای عیب یابی دستگاه متحمل بشوید.

کثیف بودن کلکتور دستگاه جاروبرقی، خراب بودن ذغال دستگاه، ایراد پیدا کردن یاتاقان های موجود در جاروبرقی و یا نیم سوز بودن موتور دستگاه جاروبرقی پارس خزر می تواند بر قدرت موتور هم موثر واقع بشود.

که برای برطرف کردن این معایب در جاروبرقی پارس خزر با تعمیرکاران متخصص تعمیر جاروبرقی پارس خزر در امداد من تماس گرفته و از خدمات تعمیر جاروبرقی پارس خزر و یا تعویض قطعات در این شعبه بهره مند بشوید.

وجود بوی سوختگی از دستگاه جاروبرقی پارس خزر

در مواقعی که از دستگاه جاروبرقی استفاده می کنید ممکن است گاهی بوی سوختگی از آن استشمام بشود.

که بعضی از متخصصین تعمیر جاروبرقی پارس خزر اعتقاد  دارند که بروز این مشکل به دلیل عدم رسیدگی به بلبرینگ در دستگاه جاروبرقی می تواند باشد.

که همانطور که قبلاً مطرح کردیم شما با انجام سرویس های دوره ایی به موقع  جاروبرقی خود، می توانید از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.

در بیشتر موارد خرابی های دستگاه جاروبرقی افراد کارشناس تعمیرکار با حضور در محل و بررسی، معایب آن را برطرف کرده و در صورت مشکل حاد دستگاه را به تعمیرگاه انتقال داده تا بعد از گذشت یک روز آن را تعمیر کرده و به شما تحویل می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *