تعمیر کولرگازی گودمن💠💠نمایندگی تعمیر کولرگازی گودمن

تعمیر کولرگازی گودمن در تهران

سرویس و تعمیر کولرگازی گودمن یکی از تخصص های شرکت امداد من می باشد که با تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص آماده خدمات دهی در سراسر تهران می باشد.

تعمیر کولرگازی گودمن با گارانتی

شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای تعمیر کولرگازی گودمن خود را به امداد من بسپارید زیرا یکی از مزایای این شرکت این است که بعد از تعمیرگارانتی 6 ماهه و فاکتور ارائه میدهد.

تعمیر کولرگازی گودمن در محل

شما برای تعمیر و رفع مشکل کولر گازی خودتان کافی است با شرکت امداد من تماس بگیرید تا تعمیرکاران تعمیر کولرگازی گودمن ما برای راحتی، بهتر انجام شدن کار و کم شدن هزینه و وقت به منزل و یا محل مورد نظر شما اعزام شوند.

تعمیر کولرگازی گودمن

تعمیر کولرگازی گودمن30

سرویس کولر گازی گودمن

اگر كولر گازی  سرویس  نشود  به  دلیل  كثیفی و…، مطمئنا مدت زمان بیشتری را جهت خنك نمودن محیط صرف می نماید این موضوع  در وهله اول باعث افزایش مصرف برق و هزینه پرداختی آن می شود و در وهله دوم در اثر فشار آمدن به دستگاه هزینه های تعمیر بسیار بالا می رود برای همین باید بدانید که سرویس کردن کولر هزینه بیهوده ای نیست و حتما در کمتر شدن هزینه های بعدی و کارکرد بهتر دستگاه تاثیر بسزایی دارد.

چه زمانی باید برای تعمیر کولرگازی گودمن اقدام کنیم

شما می توانید با مواجه شدن با هر یک ازاین مشکلات و یامشکلات دیگر با امداد من تماس گرفته و مشکل کولر گازی گودمن خود را با تعمیرکاران ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن برای رفع مشکل در محل حاضر شوند.

 • بدنه کولرگازی برق دارد
 • پنل اسپیلت از کار افتاده
 • کولر نیاز به شارژ گاز دارد
 • بوی نامطبوع از کولر خارج می شود
 • پنل داخلی و یا اوپراتور کولر یخ زده
 • سرمای کولر گازی کم شده است
 • ریموت کنترل کار نمی کند
 • از پنل داخلی صدای ناهنجار شنیده می شود
 • کم شدن پرتاب باد کولر
 • کولر گازی هنگام کار آبریزی دارد
 • روشن نشدن کولر گازی
 • روشن نشدن کولر گاز و فرمان نگرفتن از ریموت کنترل کولر گازی
تعمیر کولرگازی گودمن

تعمیر کولرگازی گودمن

عیب یابی کولر گازی گودمن

تعمیرکاران ما روزانه تعداد بسیار زیادی کولر گازی تعمیر می نمایند برای همین با تجربه زیادی که دارند خیلی راحت می توانند عیب یابی کرده و در کمترین زمان می توانند عیب را رفع نمایند .

چند نکته مهم که عمر کولر گازی شما را چند برابر می کند:

 1. ماهی یک بار فیلتر های پلاستیکی داخل پنل را در آورده و زیر شیر آب ولرم با برس پلاستیکی نرم بشویید کثیف شدن این فیلترها باعث کم شدن فشار و سرعت پرتاب باد می شود و به طبع از سرمای کولر کاسته می شود.
 2. در صورت پاره شدن فیلتر کولرگازی حتما باید آن را تعویض کنید و از استفاده از فیلتر پاره یا روشن کردن کولر گازی بدون فیلتر خودداری فرمایید.
 3. ریموت کنترل را در اختیار کودکان قرار ندهید با دکمه MODE روی ریموت کنترل و حالت سرما و گرمای آن بازی نکنید!!
 4. به شماره ارور های کولر گازی دقت کنید و آن را یاداشت کنید و یا به خاطر بسپارید و در اختیار سرویسکار قرار دهید.
 5. از پریزی که سیم کشی ضعیفی دارد برای تامین برق کولر گازی استفاده نکنید. همچنین به هیچ وجه از سایز ۱۸۰۰۰ به بالا از ۲ شاخه و پریز استفاده نکنید چون آمپر بالا باعث آب شدن و آتش سوزی دو شاخه و پریز می شود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *