تعمیر پکیج در تهرانسر💠مرکز تعمیرات تخصصی پکیج

مرکز تعمیر پکیج در تهرانسر

در سالهای اخیر و ساختمان های کنونی از سیستم گرمایشی پکیج بیشتر استفاده شده است و سیستم سرمایشی و گرمایشی از نیازهای مهم هر ساختمان می باشد، که این دستگاه پکیج دارای مدل های متفاوتی می باشد و اجزای سازنده ی آن بسیار متفاوت بوده و در صورت خراب شدن و آسیب دیدن قطعاتش برای تعویض و یا تعمیر نیازمند افراد متخصص می باشد و درغیر اینصورت منتظر بروز حوادث جانبی از این دستگاه باشید.

در این مطلب قصد داریم در رابطه با تعمیر پکیج توضیحاتی را ارائه دهیم.

تعمیر پکیج در تهرانسر

تعمیر پکیج در تهرانسر

مشکلات شایع دستگاه پکیج

خاموش شدن ناگهانی دستگاه پکیج از مشکلات بارز آن می باشد که احتمال دارد بدو وجود مشکل خرابی از قبل به طور ناگهانی سیستم پکیج خاموش بشود، که این اشکال دلایلی دارد:

افت فشار آب

ممکن است که فشار دستگاه پکیج به خاطر کم و زیاد شدن فشار آب دستگاه دچار افت فشار بشود، که می تواند دستگاه پکیج را خود به خود خاموش کند.

خرابی سیستم شیر و اتصالات

گاهی که با افت فشار دستگاه پکیج روبرو می شوید احتمال دارد شیر اطمینان خراب شده باشد و یا رادیاتورها هوا گرفته باشد و یا در مدار دستگاه پکیج اشکالی پیش آمده باشد و دیگر اینکه اگر پمپ گرمایشی خراب شده باشد و از دستگاه سر و صداهایی شنیده بشود باعث خاموش شدن سیستم دستگاه پکیج می شود و یا در اثر نشتی از رادیاتورها تنظیم سیستم پکیج بهم خورده و باید اتصالات را سفت و یا نیازمند تعویض واشر و قطعات باشد تا مشکل برطرف بشود.

گرفتن رسوب در پکیج

گرفتن رسوب بیش ازحد دستگاه هم عاملی برای خاموش شدن هست و باعث عدم کارکرد دستگاه پکیج شما می شود که شما در صورت مشاهده ی هر گونه مشکل در دستگاه می توانید با کارشناسان تعمیر پکیج در تهرانسر تماس گرفته تا اقدام برای رفع عیب دستگاه پکیج شما انجام بدهند.

چه کارهایی را باید در زمان خرابی دستگاه پکیج انجام داد؟

در ابتدای امر باید گردش هوا را بررسی کرد که در زمان نصب باید به آن اهمیت داد که می تواند بر عملکرد دستگاه عمل کند، بعد محل نصب را چک کنید تا از استحکام دستگاه مطمئن بشوید و اینکه لوله های دستگاه پکیج را بررسی کنید تا نشتی صورت نگرفته باشد.

 درجه ی سختی آب را باید تست کرد که همین رسوب گرفتن دستگاه ازمشکلات شایع دستگاه پکیج می باشد و چک کردن دودکش دستگاه هم از مواردی است که باید به آن توجه داشت که ممکن است نصب ناقص آن برای سلامتی افراد در منزل خطر ساز باشد، کنترل کردن مدار گرمایشی دستگاه هم حائز اهمیت است که ممکن است با خراب شدن این قسمت اختلا ل در عملکرد دستگاه پکیج شده باشد.

آسیب دیدن ترموستات دستگاه پکیج

گاهی ممکن است که شما در زمان مصرف آب مصرفی با بیش از حد داغ بودن آب روبرو بشوید که این مشکل می تواند به خاطر خراب شدن ترموستات باشد زیرا این قطعه وظیفه ی کنترل دمای آب دستگاه را بر عهده دارد در صورت مشاهده ی این مشکلل فوراً با متخصصان تعمیر پکیج در تهرانسر تماس بگیرید تا مشکل را حل کنند.

تعمیر پکیج در تهرانسر

تعمیر پکیج در تهرانسر

تعمیر برد دستگاه پکیج

این قسمت از دستگاه پکیج بسیار مهم در انجام عملکرد دستگاه می باشد و اگر در زمانی این قطعه از کار بیفتد و یا با مشکل مواجه بشود عملکردهای دستگاه پکیج شما دچار اختلال می شود در این قسمت دستگاه با توجه به شدت خرابی و آسیب قطعه می توانند آن را تعمیر و یا تعویض نمایند.

تعمیر پکیج در تهرانسر توسط متخصصان امداد من

از نکات مهم در بررسی مشکلات دستگاه پکیج استفاده از افراد با تجربه و ماهر است که شما می توانید با  تماس با متخصصان تعمیر پکیج در تهرانسر از تجربیات افراد کارشناس آنها استفاده کنید و بهره مند بشویید و در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه پکیج خود را عیب یابی کنید و مشکل را برطرف نمایید.

شما در هر زمان و هر وقت می توانید با تعمیر پکیج در تهرانسر تماس بگیرید تا برای رفع عیب دستگاه پکیج تان در بازه زمانی بسیار کمی اقدامات لازمه را انجام بدهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *