تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید

با گارانتی تعمیرات 6 ماهه⁉️

تعمیر ساید بای ساید

با نرخ اتحادیه💠

تعمیر یخچال ساید بای ساید در شمال و غرب و شرق و جنوب تهران انجام می شود، تمام برندهای یخچال ساید بای ساید توسط تعمیرکاران فنی امداد من در سریع ترین زمان با گارانتی 6 ماهه و با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر می شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران

تعمیر ساید شمال تهران : 22852095

تعمیر ساید غرب تهران : 44044355

تعمیر ساید شرق تهران : 88520173

تعمیر ساید جنوب تهران : 66178763

تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل

ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز هستیم، ما انواع برندهای یخچال ساید بای ساید مانند سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، دوو، بوش و… را تعمیر می کنیم؛ تعمیر ساید بای ساید در مرکز ما با توجه به داشتن تیمی فنی متخصص و با تجربه در منزل شما و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید باید حتما توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام خدمات عیب یابی غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند.

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید

به همین دلیل ما در نمایندگی مجاز یخچال ساید بای ساید توانسته ایم تیم هایی با متخصصان ماهر تشکیل دهیم تا خدماتی با کیفیت به شما مشتریان ارائه دهند و برای اطمینان از خدماتی که انجام شده، دستگاه تعمیر شده به مدت 1 سال گارانتی می شود تا مشتریان بتوانند به ما اعتماد کنند.

برای راحتی مشتریان عزیز و سرعت بخشیدن به کارها، مراکز متعددی در تمامی نقاط تهران آماده به کار هستند با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص هماهنگ شده و در کوتاه ترین زمان سرویس و عیب یابی دستگاه شما به اتمام رسیده است.

نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید ما با داشتن 30 سال سابقه درخشان، همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان عزیز دریافت میکند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید توسط تکنسین حرفه ای

با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در درست شدن آن و عدم امکان جابجایی، تمامی تعمیرکاران یخچال‌ فریزر ما تعمیر ساید بای ساید را به‌صورت ۱۰۰% در منزل شما انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر عیب یابی فوری یخچال در محل، از خدمات سرویس دوره ای یخچال فریزر به صورت ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.

برای پرداخت کم تر هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه عیب یابی یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.

در صورتی که به تعویض قطعات نیاز داشته باشد از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می شود،تا برای بالا بردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن به قطعات دیگر یخچال جلوگیری شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

جهت تعمیر یخچال ساید در تمام ساعات شبانه روز با این شماره ها تماس بگیرید!

خدمات تعمیرات امداد من به صورت 24 ساعته است زیرا مراکز معتبر تعمیرات تعطیلی ندارند و در هر جای تهران که هستید در تمام ساعات با شماره 02122852095 تماس بگیرید.

آیا پس از تعمیر یخچال ساید گارانتی داده می شود؟

رضایت مشتری هدف امداد من است و بعد از تعمیرات گارانتی 180 روزه تقدیم خواهد شد و در طی این 6 ماه می توانید مشکلات بوجود آمده را با شماره تماس ما و تیم فنی در میان بگذارید و همکاران ما مشکل بوجود آمده را حل خواهند کرد.

هزینه تعمیرات یخچال ساید چقدر می شود؟

هزینه تعمیرات لوازم خانگی بسته به نوع دستگاه و مشکل بوجود آمده و قطعات مورد نیاز و… توسط تعمیرکاران لوازم خانگی امداد من اعلام می شود و ابتدا باید مشکل بوجود آمده مورد بررسی قرار بگیرد، امداد من کمترین هزینه را بابت تعمیرات در نظر می گیرد و نگران هزینه تعمیرات لوازم خانگی خود نباشید.

تعمیرکار در چه ساعتی به منزل ما مراجعه می کند؟

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل شما با هماهنگی شما خواهد بود و بهترین تکنسین فنی تعمیرات به منزل شما اعزام خواهد شد.

خدمات نمایندگی مجاز ساید بای ساید در تهران

خدمات نمایندگی مجاز ساید بای ساید در تهران

در ادامه مطلب به ایرادات احتمالی و ارور های ساید بای ساید ها میپردازیم.

HRS۱-ارور در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به چه دلیل بوجود می آید؟

1) برد دستگاه ایراد دارد.

2) الکتروفن دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران تماس بگیرید.

3) دستگاه روشن است ولی صدای تیک تیک میدهد و سرما را از دست داده است.

1) برد دستگاه ایراد دارد.

2) الکتروفن دستگاه ایراد دارد.

۳) هنگام برداشت آب از آبریز صدای آب می آید ولی از دیس پلی جلو آب بیرون نمی آید.

1) شیر برقی دستگاه ایراد دارد.

2) شلنگ های آب رسان ایراد دارند.

3) درجات ساید بای ساید جنرال الکتریک متغیر میباشد.

1) الکتروفن دستگاه ایراد دارد.

برای رفع ایرادات و مشکل های ایجاد شده با ما برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و ال جی در تهران تماس بگیرید.

1) راه اندازی موتور ایراد دارد.

2) دستگاه ایراد گازی دارد.

دستگاه یخ ساز یخ نمی سازد و باکس یخ خالی است.

دستگاه یخ ساز یخ نمی سازد و باکس یخ خالی است.

1- اگر سرمای دستگاه شما خوب است

الف) شیر برقی ایراد دارد.

ب) خود یخ ساز ایراد دارد.

2- اگر سرمای دستگاه شما خوب نیست و یخ ساز کار نمیکند.

الف) الکترو فن دستگاه ایراد دارد.

ب) دستگاه شما نیاز به سرویس دارد.

ج) دستگاه ایراد گازی دارد. (کم گاز شده است)

جهت تعمیر ساید بای ساید با ما تماس بگیرید.

3- فریزر سرمای ایده آل دارد اما یخچال گرم است.

الف) سنسور قسمت یخچال ایراد دارد.

ب)  برد دستگاه ایراد دارد.

ج) سیستم دیفراست دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با ما تماس بگیرید.

4- دستگاه فیوز می پراند و برق قطع میشود.

الف) سیم کشی دستگاه ایراد دارد.

ب) کمپرسور دستگاه ایراد دارد.

ج) المنت دستگاه ایراد دارد.

5- دستگاه سرمای خود را از دست داده و پشت کشوی فریزر برفک می زند. (ساید بای ساید جنرال الکتریک)

الف) الکتروفن دستگاه کار نمی کند.

ب) سیستم دیفراست عمل نمی کند.

جهت تعمیر ساید بای ساید همین حالا با شرکت ما تماس بگیرید.

تعمیر یخ ساز ساید بای ساید در منزل

در صورت بروز هرگونه اختلال در کارکرد یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک میتوانید با شماره های ما که در قسمت پایین همین صفحه آمده تماس حاصل فرمایید.

در این صورت همکاران ما می توانند به صورت تلفنی به شما عزیزان کمک کنند ولی اگر در غیر این صورت باشد تعمیر باید به صورت حضوری با متخصصان ما در محل و در کمترین زمان و با عیب یابی دقیق یخچال جنرال الکتریک انجام گیرد.

فاصله شما تا تخصصی ترین نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک تهران فقط یک تماس تلفنی است.

رضایت شما ، افتخار ماست.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در منزل شما

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در منزل شما

عیب یابی و سرویس دوره ای تخصصی در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید :

ما برای آسایش حال مشتریان خود، خدمات انجام شده را به مدت 9 ماه پشتیبانی می کنیم.

نمایندگی مرکزی ما جهت تعمیر ساید بای ساید در تهران با تعدادی از تولید کنندگان و تأمین‌کنندگان قطعات همکاری می‌کند تا بتواند از بهترین قطعات، با کیفیت بالا و ضمانت مناسب برای نیازهای تعمیراتی مشتریان خود بهره‌مند شود.

تعمیر ساید بای ساید به صورت تخصصی

تعمیر ساید بای ساید به صورت تخصصی

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید و تعمیر یخچال فریزر ما با بیش از 30 سال تجربه در زمینه لوازم خانگی، تخصصی ترین مرکز تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی در استان تهران است.

خدمات سریع در نمایندگی مجاز ساید بای ساید

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ما به دلیل اینکه شعب متعدد در سراسر تهران و نزدیکی به شما در زمان بسیار کمی برا عیب یابی، تعمیر و سرویس دوره ای یخچال در محل حاضر می شویم.

صرف هزینه های کمتر تعمیر ساید

به این دلیل که ما در نمایندگی رسمی دوو  ، ال جی ،سامسونگ  ، جنرال الکتریک و بوش به تمام نقاط قوت و ضعف دستگاه ها و لوازم خانگی آشنایی کامل داریم در صورت خرابی مشکل را در کمترین زمان ممکن میابیم و  سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن می کنیم.

وجود کارشناسان متخصص و با تجربه

همه متخصصان و تعمیرکاران ما در تهران و کرج فعالیت می کنند و از بهترین ها بوده اند زیرا دوره های عملی بسیار پیشرفته ای را گذرانده اند و با تمامی محصولات آشنایی دارند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

خدمات تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیر ساید بای ساید در تهران

نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید در تهران به دلیل داشتن ده ها متخصص باتجربه و دوره دیده و داشتن ده ها شعبه، در طی 30 سال با پشتیبانی و خدمات پس از فروش توانسته است در کمترین زمان ممکن متخصصان خود را برای انجام عیب یابی به محل شما اعزام کند.

چرا بهتر است تعمیر ساید بای ساید خود را به ما که نمایندگی مجاز بوش و ال جی در تهران هستیم بسپارید؟

 • متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیر ساید بای ساید
 • رتبه اول در تعمیر لوازم منزل در تهران
 • ۱۸۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟

خیر، همه متخصصان علاوه بر زمانی که شما تعیین کرده اید برایشان حتما قبل از آمدن و مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد و هماهنگی ها را انجم می دهند.

در صورت بروز مجدد مشکل دوباره هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از ۱۸۰ روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی نمایندگی مجاز ساید بای ساید ما به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی به من داده می شود؟

متخصصان نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ساید بای ساید علاوه بر تجربه بسیار در زمینه برخورد با مشتری و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

تعمیر ساید بای ساید

چطور و در چه زمانی هزینه خدمات انجام شده را پرداخت میکنم ؟

شما می توانید پس از تعمیر و حل مشکل هزینه را به تعمیرکار یا شرکت وازیر کنید، البته باید توجه داشته باشید اگر برای تعمیر ساید بای ساید شما نیاز به قطعه ای با هزینه زیادی باشد کمی از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

داشتن ۶۱۸۳ مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در زمان بسیار کوتاهی به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

چرا بهتر است نمایندگی مجاز ساید بای ساید را انتخاب کنید ؟

نمایندگی مجاز و مرکزی ما تشکیل شده از مجرب ترین و باتجربه ترین تعمیرکاران یخچال فریزر و ساید بای ساید که تمامی مدل های ساید بای ساید را عیب یابی می کنند.

با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب برای تعمیر ساید بای ساید شما هستیم.

مهم نیست که ساید بای ساید شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل های جدید و قدیمی را تعمیر می کنیم.

ما در زمانی که شما تعیین کرده اید برای تعمیر نزدیک ترین متخصص را به محل اعزام می کنیم تا در سریع ترین زمان مشکل را برطرف کند.

ما در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید متخصص هستیم در برطرف کردن مشکلات زیر :

 • ساید بای ساید کار می کند ولی سرما ندارد (برطرف کردن مشکلات کمپرسور یخچال)
 • سرازیر شدن آب از زیر یخچال و ساید بای ساید
 • یخچال و یا ساید بای ساید دائم در حال کار کردن است و انرژی زیادی مصرف میکند
 • مواد غذایی در یخچال فاسد می شوند و یا منجمد می شوند
 • یخ ساز یخچال دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند
 • یخچال صدای ناهنجاری می دهد.
 • و …

ما در نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

از مشکلاتی که به تعمیرکار متخصص نیاز دارد می توان به کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، صدای غیر طبیعی یخچال، روشن نشدن دستگاه و … اشاره کرد که برای تعمیر آن ها می توانید از ما کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید در غرب تهران، شرق تهران، شمال و جنوب تهران

پشتیبانی و خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه و… می شود.

ما تعمیر یخچال ساید بای ساید در انواع برند ها مانند سامسونگ، ال جی ، جنرال الکتریک، دوو، بوش و … را در منزل شما انجام می دهیم.

تعمیر ساید بای ساید

تلفن های تماس مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران

تعمیر یخچال ساید بای ساید در شمال تهران : 22852095

تعمیر یخچال ساید بای ساید در غرب تهران : 44044355

تعمیر یخچال ساید بای ساید در شرق تهران : 88520173

تعمیر یخچال ساید بای ساید در جنوب تهران : 66178763

2 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   درود و عرض ادب، ممکنه برد الکتریکی یخچالتون دچار خرابی و ایراد شده باشه، یا تنظیمات ترموستات یخچالتون بهم خورده باشه.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *