تعمیر یخچال امرسان🔷تعمیرات یخچال همراه با گارانتی

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در محل

تعمیر یخچال امرسان یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای همه پیش آمده باشد و همیشه در هنگام خرابی و تعمیر یخچال ها به فکر جا به جایی و هزینه حمل و نقل آن هستیم، اما ما تعمیر یخچال امرسان را به صورت تخصصی برایتان در محل انجام می دهیم و نیازی به نگرانی نیست.

این مطلب را بخوانید تا هم بیشتر با ما آشنا شوید و هم بتوانید با کمک مطالب آموزشی برای تعمیر یخچال امرسان خود اقداماتی کنید.

تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان

درباره یخچال ها

سالیان زیادی است که مردم از یخچال برای نگهداری مواد غذایی خود استفاده می کنند و وجود آن از ضروری ترین لوازم های خانگی می باشد.

با توجه به میزان استفاده ای که فراد از یخچال می کنند تولیدات آن هم زیاد شده است و شرکت های تولید کننده یخچال هایی با مدل و برند های مختلفی می سازند، یکی از بهترین یخچال ها یخچال اممرسان می باشد.

یخچال ها را می توان به عنوان یک وسیله گران قیمت به شمار آورد و هنگامی که به تعمیر نیاز داشت باید در اسرع وقت به تعمیر آن پرداخت، زیرا امروزه بیشتر افراد توانایی خرید و تعویض این وسیله را ندارند.

خرابی های یخچال امرسان

پس از گذشت زمان امکان خرابی در یخچال امرسان به وجود می آید و باید تعمیر شود اگر شما دانشی درباره تعمیر یخچال امرسان و یا اجزا این وسیله داشته باشید مشکلات جزئی و کوچک را می توانید حل کنید.

آموزش تعمیرات شامل تعمیرات همه نوع یخچال می باشد، با توجه به این که یخچال از قطعات گوناگونی ساخته شده است تعمیرات و عیب یابی آن کاری پیجیده می باشد و نیاز به تخصص دارد.

تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان

آموزش تعمیر یخچال امرسان

 • بدنه یخچال از هنگام نصب برق دارد: سیم ارت باید وصل کنید ولی اتصالی داخل بدنه باید رفع گردد .
 • سرد نشدن یخچال: در ابتدا گاز یخچال امرسان شما باید چک شود.
 • فریزر یخچال باعث ترک لیوان های آب می شود: دمای قسمت فریزر زیاد است ولوم ترموستات را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید.
 • گرم بودن یخچال و سرد شدن بیش از اندازه فریزر و یخ زدن و کار نکردن فن: دیفراست یخچال امرسان مشکل دارد و برفک زدایی نمی کند.
 • خاموش شدن ناگهانی موتور و افزایش دمای فریزر: رله اورلود یخچال باید چک شود.
 • قطع و وصل شدن موتور: رله موتور را چک نمایید در مرحله بعد موتور چک شود.
 • یخ نزدن فریزر و درست کار نکردن آن: فن فریزر را تعویض نمایید .
 • صدای غیر عادی یخچال در هنگام کار: تراز نبودن یخچال، مشکل داشتن موتور فن، شل شدن اتصالات موتور به شاسی
 • آب نیومدن از آب سرد کن: گرفتگی شلنگ آب باعث این اتفاق شده است.
 • روشن نشدن یخچال: برق نداشتن پریز، دو شاخه یا سیم، معیوب بودن ترموستات، معیوب بودن اورلود
 • خرابی ترموستات یخچال: ترموستات قطعه ای از یخچال می باشد که دما ی یخچال را کنترل می کند، اگر ترموستات مشکل داشته باشد کمپرسور یکسره کار می کند و در اصطلاح به این می گویند یخچال یکسره کار می کند.
 • اواپریتور در فصل های مختلف برفک می زند: لاستیک دور درب خراب است، دیفراست اتوماتیک دچار مشکل شده، گاز یخچال کم است.

رفع مشکل کم بودن گاز یخچال امرسان

اگر گاز یخچل به اندازه کافی نباشد سرمایی که ایجاد می شود بسیار ناچیز می باشد، در صورتی می توانید به کم بودن گاز پی ببرید که انگشت خیس خود را به لوله خروجی اواپریتور بچسبانید و بعد از این کار باید با آزاد ساختن لوله کور و بستن شلینگ مخصوص رابط بین کپسول گاز و کمپرسور، به آرامی آنقدر گاز تزریق نمایید تا سرمای مطلوب در یخچال ایجاد شود، البته تزریق گاز بحثی پیچیده تر می باشد.

رفع خرابی فن یخچال

در بعضی از یخچال ها برای خنک شدن کندانسور و موتور از فن استفاده می شود، خرابی فن موجب افزایش دما در قطعات مذکور شده که بر تولید سرما نتیجه عکس خواهد گذارد.

 سیم های رابط فن را جدا کرده و توسط کابل دیگری ولتاژ ۲۲۰ ولت را مستقیما به آن متصل کنید، اگر فن شروع به کار کرد یعنی که برق به فن نمی رسد و باید مشکل را بررسی کنید.

 اگر فن عکس العملی نشان نداد آن را از شاسی جدا نموده و به عیب یابی موتور الکتریکی بپردازید و با اطلاعاتی که به همراه دارید مشکل را حل کنید.

تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان توسط تعمیرکاران در تهران

البته شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که تعمیر یخچال باید تخصصی و با مهارت و تجربه صورت گیرد، شما برای از بین رفتن کامل مشکل تعمیر را بدست یک متخصص بسپارید و با تماس با ما تعمیر یخچال خود را به ما بسپارید.

در هر کجا از تهران که هستید تعمیرکاران امداد من آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند، فقط کافیست تا برای تعمیر یخچال امرسان خود با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *