تعمیر هود درخشان 💠🛠💠 نمایندگی تعمیرات هود درخشان

نمایندگی تعمیر هود درخشان

در این مطلب می خواهیم در رابطه با تعمیر هود درخشان نکاتی را به شما بگوییم، با ما همراه باشید تا در آشپزخانه های امروزی از هود برای خروج بوی مواد از آشپزی به خارج از منزل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، برای داشتن یک هود خوب و کار آمد باید در نگهداری و استفاده از آن به نکاتی توجه داشت و به طور صحیح از آن استفاده نمود.

از مشخصات یک آشپزخانه ی خوب و مدرن داشتن یک هود خوب و مفید که به عنوان یک هواکش برای آشپزخانه به شمار می آید، که هود ها دارای دو نوع هستند: هودهای تصفیه ی هوا و هود های دارای خروجی هواست.

درباره هود ها

هود های تصفیه کننده کارشان گرفتن هوای داخل آشپزخانه ناشی از آشپزی را گرفته و دوباره تصفیه کرده و به آشپز خانه بر می گرداند ولی هودهای خروجی هوا با گرفتن ذرات چربی آن را از طریق کانال به بیرون از خانه نتقال داده و هوا را پاک می کند.

هر هودی با هر برندی که در آشپزخانه ها استفاده بشود باز هم ممکن است در طول مدت زمان استفاده و کارایی راندمان کاریش پایین بیاید و مشکلاتی را داشته که باید توسط متخصصین آن را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیر هود درخشان

نمایندگی تعمیر هود درخشان

دلیل قطعی سیم در هود درخشان آشپزخانه

در زمانی که برای هود شما در آشپزخانه مشکل قطعی سیم پیش می آید حتماً باید آن را بررسی کرد تا مشکلات دیگر پیش نیاید، اگر در زمان نصب هود در آشپزخانه از افراد بی تجربه و کاملاً غیر حرفه ایی کمک بگیرید ممکن است این گونه مشکلات به خاطر ناوارد بودن افراد پیش بیاید، اگر به درستی عمل نصب صورت نگیرد باعث شده به هود فشار آمده و باعث خراب شدن و شل شدن قطعات هود درخشان خواهد شد.

برای نگهداری از هود درخشان به این نکات توجه داشته باشید:

  • باید هر چند وقت یک بار فن هود را با مواد تمییز کننده پاک کنید.
  • در زمانی که عمل تمیز کردن هود را انجام می دهید باید دستگاه هود را خاموش کنید.
  • فیلترهای هود را باید همیشه تمیز کنید تا مانع از خروج دود و هوای چرب نشود.
  • هر گاه که اجاق گاز روشن است حتماً هود را روشن کنید تا هوای گرم اجاق گاز باعث خرابی دستگاه هود شما نشود.
  • فاصله ی استاندارد هود را در زمان نصب رعایت کنید.

توصیه می شود در آشپزخانه هایی که آشپزی بیشتری صورت می گیرد از هودهای زاویه دار استفاده نشود بهتر است.

روشن نشدن هود درخشان

در مواقعی که با روشن نشدن هود رو به رو می شوید باید در ابتدا سیم کشی برق را چک کنید و در صورت نبود مشکل احتمال دارد که اشکال در قسمت موتور هود باشد.

نمایندگی تعمیر هود درخشان

نمایندگی تعمیر هود درخشان

یکسره کار کردن هود درخشان

اگر هود آشپزخانه ی شما به طور یک سره کار می کند با متخصصین هود در خشان تماس گرفته تا برای بر طرف کردن عیب حضور پیدا کنند که احتمال دارد بر اثر خراب شدن برد هود شما و یا کلید هود باشد.

دلیل ضعیف شدن قدرت مکش هود درخشان

اگر مشکلی در قسمت فیلتر و یا موتور هود پیش آمده باشد می تواند در قدرت مکش هود تاثیر بگذارد و با تمییز کردن فیلتر احتمال دارد مشکل برطرف شود و در صورتی که اشکال هود درخشان رفع نشود باید با تعمیر کاران هود درخشان تماس بگیرید.

کار نکردن دکمه های صفحه ی نمایش هود درخشان

در مواقعی احتمال دارد که دکمه های صفحه ی نمایش هود شما از کار بی افتد و سنسورهای بو خراب شود که مشکل در این زمان در قسمت برد هود می باشد و شاید هم ایراد در قسمت سیم کشی هود باشد با بررسی بیشتر می توان دستگاه هود را عیب یابی کرد.

این را بدنید بعضی از لوازم به خاطر وجود برق در آن ها هر گونه بی توجهی به آن ممکن است خسارات ناشی مالی و یا جانی داشته باشد و همیشه باید از افراد مجرب برای تعمیرات کمک گرفت و در صورت خرابی هود درخشان با ما تماس بگیرید تا رفع عیب کنیم.

نمایندگی تعمیر هود درخشان

نمایندگی تعمیر هود درخشان

تعمیر هود درخشان توسط دکتر آچار

تعمیر هود درخشان خود را به متخصصین امداد من بسپارید و با خیال راحت از خدمات ما بهره مند شوید.

امداد من یکی از بزرگترین مجموعه های تعمیر لوازم خانگی مانند تعمیر هود درخشان است و بعد از تعمیر هود درخشان شما گارانتی 6 ماهه به شما می دهد تا خیالتان بابت تعمیرات راحت باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *