تعمیر پکیج شاپه🔺تعمیرات پکیج در تهران همراه با گارانتی✔️

تعمیر پکیج شاپه

پکیج از لوازمی است که امروزه مورد توجه همگان قرار گرفته است و در فصل های مختلف قابل استفاده است و رطوبت هوای داخل خانه را تنظیم می کند؛ در تمامی فصول استفاده از پکیج امکان پذیر است و گرما و سرما را تولید می کند و استفاده از آن در آپارتمان ها باعث راحتی همه مردم است، در این مطلب می خواهیم به تعمیر پکیج و تعمیر پکیج شاپه بپردازیم.

پکیج شاپه

پکیج شاپه با فناوری و تکنولوژی خاص خود بهترین عملکرد و کار کرد را از خود ارائه می دهد، اما ممکن است طی گذشت مدت ها خراب شوند و به تعمیر نیاز پیدا می کند.

از کار افتادن پکیج ها یکی از شایع ترین مشکلات خانه ها و آپارتمان ها است، این مشکلات می تواند بسیار جزئی یا بسیار عمیق باشند، در هر صورت باید از یک متخصص تعمیر پکیج شاپه برای بررسی ایرادات موجود در دستگاه کمک بخواهید تا مشکل موجود به درستی ریشه یابی و رفع شود.

تعمیر پکیج شاپه

تعمیر پکیج شاپه

از مشکلات رایجی که برای پکیج ایجاد میشود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روشن نشدن پکیج

علت اصلی روشن نشدن پکیج می تواند به دلیل رسوب گذاری در لوله ها و بسته شدن آن باشد، برای رفع این مشکل باید لوله ها را باز کنید و رسوب ها و آشغال هایی که در آن گیر کرده است را تمیز کنید، اگر مهارت کافی در رابطه با این موضوع ندارید این کار را باید به یک متخصص بسپارید.

عدم وجود جریان برق، که کاری که باید انجام دهید این است که گاز، جریان برق و آب، کلید برق، فیوز ها و … بررسی کنید.

هوا در لوله وجود داشته باشد که این مشکل در زمانی به وجود می آید که پکیج مدت طولانی خاموش باشد که برای رفع آن دفترچه راهنما را مطالعه کنید.

نشتی پکیج شاپه

نشتی پکیج یک مشکل جزئی می باشد و در مواقعی که نشتی دیدید باید در اسرع وقت با یک متخصص تعمیر پکیج شاپه تماس بگیرید تا باعث ایجاد مشکل بزرگ تری نشود.

 • وجود ترک و شکاف در مبدل حرارتی
 • نشتی آب از پمپ آب
 • نشتی آب از اتصالات پمپ
 • نشتی از اتصالات لوله های پکیج
 • ایراد شیر اطمینان فشار
 • ایراد دیافراگم ظرف انبساط

برای حل این مشکل پکیج را خاموش کرده تا پکیج چکه نکند و بعد سریعا با تکسین تعمیر پکیج شاپه تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد پکیج

هنگامی که پکیج از خود سر و صدای زیادی تولید می کند به این علت است که هوا در آن وجود دارد یا رگولاتور آن خوب عمل نمی کند، در این صورت باید پکیج را هوا گیری کرد و روتر پمپ دستگاه را تعویض کرد.

کاهش فشار پکیج

کاهش فشار پکیج از مشکلات دیگری است که مورد توجه زیادی قرار می گیرد. از علت های کاهش فشار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیر اطمینان فشار خراب است
 • دریچه اتوماتیک تخلیه هوا نشتی دارد
 • نشتی و آبریزش رادیاتورها و شیرهای آنان
 • گرفتگی هوا
 • ایراد در گیج فشار

معمولا در بیشتر اوقات، کاهش فشار به دلیل نشتی سیستم پکیج و یا مدار آن است.

تعمیر پکیج شاپه

تعمیر پکیج شاپه

تعمیر پکیج دیواری شاپه

شرکت امداد من با وجود دانش در کنار تجربه آمادگی لازم جهت تعمیر هر مدلی از پکیج شاپه را دارا بوده ما در تمام نقاط تهران چندین تکنسین حرفه ای داریم که می توانند تعمیر پکیج شاپه شما را با بهترین کیفیت انجام دهند.

تعمیر پکیج شاپه در محل

تعمیرکاران امداد من توصیه به جابجایی پکیج نمی کنند شما برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات پکیج شاپه در محل کافی است با امداد من تماس بگیرید.

تعمیر پکیج شاپه

امداد من با داشتن افراد متخصص پکیج شما را در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما تعمیر خواهند کرد هنگام نیاز شما به تعمیر پکیج شاپه انتخاب یک متخصص با تجربه مهم ترین قسمت از این کار می باشد زیرا اگر از افراد غیر متخصص کمک بگیرید نه تنها عیب را برطرف نمی کنند گاهی باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری هم می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *