تعمیر کولر گازی میدیا💎🔧💎نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با کولر گازی میدیا و تعمیر کولر گازی میدیا صحبت کنیم، اگر به دنبال تعمیر کولر گازی و یا دانستن دلایل مشکلات آن هستید، این مطلب را دنبال کنید.

کولر گازی از وسایلی است که در فصل تابستان در گرمای زیاد، برای سرمای استفاده می شود و در دنیای امروز از وسایل سرمایشی جدید به شمار می آید، خراب شدن این دستگاه در هوای گرم و مناطق گرمسیر در تابستان می تواند از مشکلات بسیار بزرگ باشد و باید برای تعمیر و برطرف کردن مشکلات این دستگاه به سرعت اقدام کنید و آن را با افراد متخصص در میان بگذارید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

سرویس و نصب کولر گازی میدیا

از کارهایی مهمی که در زمان استفاده از این دستگاه باید انجام داد سرویس کردن دستگاه در زمان مناسب قبل از خراب شدن کولر گازی که بتواند عمر طولانی تری داشته باشد و از پرداخت هزینه های اضافی با این کار جلو گیری کنید.

ممکن است که شما در زمان نصب این دستگاه فکر کنید که کار بسیار ساده ایی است و شما می توانید به راحتی این نصب را انجام دهید ولی این را بدانید که باید توسط افراد متخصص نصب گردد و در زمان نصب باید به نکات ایمنی و استاندارد ها توجه شود و به تکنسین های مجرب و ماهر سپرده شود، با این کار با خیالی آسوده از دستگاه استفاده می کنید و درصد نیاز شما به تعمیر کولر گازی میدیا کاهش پیدا خواهد کرد.

مشکلات متعدد کولر گازی میدیا

گاهی احتمال خرابی ترموستات دستگاه وجود دارد و در حالت تند دستگاه روشن کرده ولی به روی دور کند قرار نمی گیرد و باید با کارشناسان در ارتباط بگذارید و اگر در زمان تعویض قطعه ی ترموستات افراد غیر حرفه ای از قطعه ی اصلی استفاده نکنند ممکن است در زمان استفاده از دستگاه به قسمت های دیگر کولر گازی آسیب برساند.

در قسمت فیلتر های هوای دستگاه که از قطعات کولر گازی می باشد باید بدانید که این فیلترها باید تمیز باشند و در صورت خراب شدن و یا آلودگی فیلتر ها عملکرد کولر گازی را مختل کرده و از ورود و خروج هوا به داخل دستگاه جلوگیری به عمل می آید و اگر در اثر چندین سال فیلتر ها فرسوده شده، باید تعویض شود و یا این که اگر کثیف شده می توانید هر چند وقت یک بار آن را تمیز کنید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

نحوه استفاده و تعمیر کولر گازی میدیا

احتمال دارد در هوای گرم تابستان شما با خنک نکردن هوا از کولر گازی رو به رو شوید که بیشترین احتمال به خاطر نشتی گاز کولر گازی شماست که ممکن است اگر این مشکل را زود برطرف نکنید بتواند اتوپلی دستگاه از کار بیفتد و باید برای تعمیر کولر گازی میدیا خود اقدامات لازم را به عمل بیاورید.

گاهی در زمان استفاده از کولر گازی سر و صدا از دستگاه شنیده می شود،که  احتمال خراب شدن یونیت های داخلی و یا خارجی کولر گازی کندانسور باشد و در صورت نا هماهنگی بین این دو باعث بروز این مشکل می شود و شاید هم به دلیل خراب شدن کمپرسور دستگاه خنک کننده و یا شل شدن قطعات باشد که نکته ی مهم این است که دستگاه کولر گازی شما درست عیب یابی شود، پس برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی میدیا خود با تعمیرکاران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

سرویس و تعمیر کولر گازی میدیا در محل

اگر عیب و نقص در قسمت سیم کشی دستگاه کولر گازی شما باشد کولر گازی شما به صورت خودکار با وجود این عیب خاموش و روشن می شود ولی در حالت عادی این عیب به خاطر ترموستات می تواند باشد و دلیلی دیگرش هم می تواند در موتور و سوئیچ های ایمنی و یا تنظیمات نادرست در دستگاه کولر گازی شما باشد و برای یرطرف کردن عیب دستگاه با کارشناسان مجرب وارد اجرای عملیات بشوید.

در زمان انجام سرویس  دستگاه کولر گازی باید طی مراحلی این کار را انجام داد و نکاتی بسیار مهم وجود دارد که باید به آن توجه کرد، در ابتدا باید نکات ایمنی را رعایت کرد و در آغاز کار دستگاه کولر گازی را از برق جدا کرد و بعد باید قابی که در پنل جلویی قرار دارد را باز کرد.

فیلتر ها را از آن خارج کرده و با آب فشار زیاد آنها را خیلی تمیز بشویید و گرد و غبار را از آنها پاک کنید، و بعد از این مرحله باید نوبت به شست و شوی پنل داخلی می رسد، فن کویل های دستگاه کارش خنک کردن محیط است بنابراین این قسمت بسیار مهم است که کار شستن فن های دستگاه کولر گازی به خوبی انجام بشود و این را بدانید که کار تعمیر و نصب دستگاه و سرویس های به موقع دستگاه  یک کار مهم و تخصصی است و برای تعمیرات دستگاه از افراد متخصص کمک بگیرید تا عمر دستگاه را طولانی کنید و از خطرات احتمالی پیش آمده جلوگیری به عمل آورید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

تعمیر کمپرسور کولر گازی میدیا

در زمان تعمیر کمپرسور دستگاه کولر گازی باید بسیار به آن توجه کنید، کار این قطعه این است که کشیدن گاز کم به داخل خود قطعه و بعد از تراکم گاز، فشار گاز را افزایش داده که با انجام این عملیات در کمپرسور دمای گاز فشرده شده بالا می رود و در زمان خروج  از داخل این قطعه از سیستم خنک کننده رد می شود و در اخر دمای گاز کم می شود، در کمپرسور که از اجزای مهم کولر گازی است کار تهویه مطبوع صورت می گیرد.

عملکرد کمپرسور این است که گرمای محیط را دریافت کرده و آن را به هوای خنک تبدیل کرده است و این قطعه دارای محافظی است که می تواند کمپرسور را از نوسانات برق محافظت کند و از بروز مشکل جلوگیری کند.

بر طرف کردن ایرادات کولر گازی میدیا

وقتی دستگاه کولر گازی روی موتور نرود یکی از دلایل اشکال می تواند خراب شدن کمپرسور باشد، دلیل مهم کار نکردن کمپرسور می تواند در ترموستات و یا خازن باشد، ترموستات ممکن است در این زمان فن را روشن ولی موتور کمپرسور را روشن نکند که با گذشت زمان دچار مشکل شده است، در قسمت کمپرسور قطعه ی خازن به روشن شدن و راه اندازی کمپرسور کمک می کند و اگر این قطعه خراب شده باشد دستگاه در این قسمت دچار اشکال می شود و شما نیاز به تعمیر کولر گازی میدیا خود دارید.

در مواقعی که کولر گازی شما دائم در حال کار کردن است و به اصطلاح یک سره کار می کند می تواند علتهایی داشته باشد که به چند مورد اشاره می کنید: کثیف بودن کویل کندانسور، برد رله، خرابی در قسمت ترموستات، برد کنترل گراصلی، برد کنترل کننده ی دما خراب شدن سنسوری به نام ترمیستور که عملکردش اندازه گرفتن هوا اتاق است و وقتی نتواند این دما را به درستی اندازه گیری نکند در عملکردش دچار اشکال می شود، این عوامل در کنار هم باعث یک سره کار کردن دستگاه کولر گازی شما می شود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا

تعمیر کولر گازی میدیا در تهران با ارائه گارانتی

امداد من یکی از برگترین و مطمئن ترین نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی و تعمیر کولر گازی میدیا در تهران می باشد که تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی و لوازم خانگی به صورت حرفه ای توسط تعمیرکاران و تکنیسین های دوره دیده انجام می گیرد.

لازم به ذکر است که بعد از تعمیر کولر گازی میدیا به شما گارانتی 180 روزه تعمیرات داده می شود تا خیالتان بابت تعمیرات آسوده باشد، اگر کولر گازی میدیا شما دچار ایراد شده است و شما نیاز به تعمیر کولر گازی میدیا دارید، همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید، همکاران ما در امداد من به صورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *