تعمیر جاروبرقی بلومبرگ👨‍🔧نمایندگی تعمیر جاروبرقی بلومبرگ

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بلومبرگ در تهران

شرکت امداد من برای تعمیر جاروبرقی بلومبرگ در تمامی نقاط تهران خدمات به مشتریان ارائه می دهد، دیگر نگران تعمیر جاروبرقی بلومبرگ خود نباشید امداد من در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر و سرویس در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

متخصصین امداد من در تعمیر جاروبرقی بلومبرگ

تعمیر جاروبرقی بلومبرگ یک کار کاملا تخصصی است که تکنسین های مربوط به این کار در امداد من علاوه بر داشتن دانش و مهارت، تجربه زیادی در تشخیص درست مشکلات جاروبرقی بلومبرگ و همچنین رفع آن دارند.

گارانتی تعمیر جاروبرقی بلومبرگ در امداد من

 برای اینکه خاطرات تلخی که بعضی از مردم از تعمیر جاروبرقی بلومبرگ دارند برای شما تکرار نشود می توانید از تعمیرکاران ماهر امداد من استفاده کنید، تعمیرکاران امداد من بعد از تعمیر جاروبرقی بلومبرگ فاکتور و گارانتی 180 روزه ارائه می نماید.

تعمیر جاروبرقی بلومبرگ

تعمیر جاروبرقی بلومبرگ

تعمیر جاروبرقی بلومبرگ در محل

دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه جهت تعمیر جاروبرقی بلومبرگ نیست امداد من تعمیرکاران خود را در صورت نیاز به تعمیر جارو برقی به محل مورد نظر شما اعزام می کنند.

نحوه تماس با مرکز خدمات امداد من

روش تماس با مرکز خدمات تعمیرات جاروبرقی بلومبرگ اول اینکه با شماره این مرکز تماس بگیرید و روش دوم از راه پر کردن فرم درخواست تکنسین آنلاین اطلاعات خود را برای مشاوران ما بفرستید تا در سریعترین زمان برای ارسال سرویس کار و یا تعمیرکار برای منزل و یا محل مورد نظر شما اقدام کنند.

سرویس جاروبرقی بلومبرگ

گاها برخی از مردم تا زمانی که جاروبرقی خراب نشود و دیگر کار نکند به فکر سرویس کردن آن نمی افتند اما باید این را بدانید که سرویس هر چند مدت یکبار باعث کمتر شدن هزینه می شود.

سرویس های ارائه شده برای تعمیر جاروبرقی بلومبرگ از امداد من:

  • سرویس کردن جاروبرقی سامسونگ بصورت دوره ای و یا سالانه
  • تعمیر و یا تعویض موتور جاروبرقی
  • تعویض بلبرینگ های موتور جاروبرقی
  • تعویض بالشتک و یا ذغال دستگاه
  • تعویض پروانه جاروبرقی
  • تعمیرات سیم جمع کن و یا برد الکترونیکی
  • تعمیرات و تعویض قطعه های جانبی جاروبرقی مثل لوله، فیلتر و…
تعمیر جاروبرقی بلومبرگ

تعمیر جاروبرقی بلومبرگ

عیب یابی جاروبرقی بلومبرگ

اگر تعمیر به صورت اشتباه انجام شود ممکن است خسارت جبران ناپذیری در پی داشته باشد عیب یابی از الویت های تعمیر جاروبرقی می باشد امداد من به شما، متخصصانی جهت عیب یابی جاروبرقی بلومبرگ معرفی می‌کند که هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی تایید شده باشند.

چند نکته برای نگهداری از جاروبرقی

پاکت جاروبرقی را مرتب عوض کنید 

یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین کارهایی که می‌توانید برای حفظ و نگهداری جاروبرقی خود انجام دهید تعویض یا تخلیه کیسه آن به صورت منظم است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کیسه جاروبرقی زمانی که کاملا پر شد باید تعویض یا تخلیه شود این تفکر درست نیست و برای اینکه جاروبرقی در بهترین حالت خود کار کند باید حداکثر ۲/۳ حجم کیسه پر شده باشد گرد و غبار و ذرات آلودگی برای ورود به کیسه جاروبرقی نیاز به فضا دارند و اگر کیسه جاروبرقی بیش از حد پر شده باشد دستگاه آنطور که باید کار نخواهد کرد.

دقت کنید که پاکت جاروبرقی را به درستی نصب کنید

انجام این کار در قدم اول آسان به نظر می‌رسد اما با وجود برندهای مختلف، مدل‌ها و انواع جاروبرقی موجود نصب پاکت برای برخی از افراد ممکن است دشوار باشد، مطمئن شوید که دهانه پاکت به طور ایمن روی نازل قرار گرفته است.

برس جاروبرقی را تمیز کنید

هر چند وقت یکبار برس جاروبرقی را چک کنید  نخ، مو و چیزهای دیگر ممکن است دور رول برس جاروبرقی بپیچند و مانع از عملکرد درست آن شوند پرزها و آشغال‌هایی که کنار برس جاروبرقی جمع شده‌اند را به دقت تمیز کنید تا مکش دستگاه کاهش پیدا نکند.

تمیز کردن فیلترهای جاروبرقی

تمیز کردن مداوم فیلترها برای افزایش عمر دستگاه ضروری است اگر فیلترهای دستگاه قابل شستشو هستند بهتر است هر ۳ ماه یکبار آن‌ها را تمیز کنید بعضی از جاروبرقی‌ها فیلترهای قابل تعویض دارند که باید با توجه به میزان استفاده از دستگاه اقدام به تعویض آن‌ها نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *