تعمیر پکیج در گیشا💎تعمیرات پکیج همراه با گارانتی

نمایندگی تعمیر پکیج در گیشا

تعمیر پکیج در گیشا یکی از خدمات تخصصی ما می باشد که در این مطلب درباره آموزش تعمیر پکیج نیز برای چیز هایی گفته شده است، ما با همراه باشید و این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

کاربرد پکیج ها

پکیج ها وسیله هایی هستند که جای موتور خانه ها و آبگرمکن ها را گرفته اند و توانایی تأمین همزمان آب گرم مصرفی و شوفاژ را برای هر واحد در آپارتمان را دارد.

پکیج به دو شکل دیواری و زمینی تولید می شوند که هر دوی آنها را می توانید به راحتی در کابینت ها نصب کنید و مانند آبگرمکن های زمینی بزرگ و جا گیر نیستند.

تعمیر پکیج در گیشا

تعمیر پکیج در گیشا

مزیت استفاده از پکیج

پکیج ها بازدهی و انرژی بسیار بالایی دارند و در عین حال سوخت کمتری را نسبت به موتور خانه ها مصرف می کنند، با استفاده از پکیج ها هر واحد برای خود سیستم گرمایشی مستقلی دارد و همچنین لوله کشی های زیاد حذف می شود.

پکیج ها که حدوداً چند سال است که وارد بازار شده اند و بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند در برند های مختلفی تولید و ارائه بازار می شود، لذا باید در انتخاب آن دقت کنید.

احتمال خرابی پکیج ها

چرا که دستگاهی حساس است و به دلیل این که برای هر واحد مستقلاً کار انجام می دهد، احتمال خرابی در آن وجود دارد و در قدم اول باید سعی کنید که به درستی از آن استفاده کنید تا از خرابی ها جلوگیری کنید.

اما باز هم با تمام جلوگیری ها و استفاده درست از این وسیله باز هم امکان دارد که به مشکل بر بخورد و خراب شود و در هنگام خرابی ها بهترین راه برای رفع مشکل پکیج کمک از یک تعمیرکار حرفه است اما بهترین راه برای جلوگیری از خرابی و تعمیرات سرویس به موقع دستگاه است، به نوعی سرویس کردن نوعی تعمیرات محسوب می شود.

سرویس پکیج در گیشا

در قدم اول برای سرویس باید برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی برق پکیج را به کل قطع کنید یعنی دوشاخه آن را از پریز بیرون بکشید، در قدم دوم برای جلوگیری از خطر گاز گرفتگی، شیر گاز را ببندید که از آتش سوزی احتمالی نیز جلوگیری کنید، قدم سوم این است که برای به صفر رساندن فشار آب داخل پکیج، مدار آب گرم شوفاژ را تخلیه کنید.

برای به صفر رساندن فشار آب داخل پکیج کافیست یک شیر آب داخل ظرفشویی باز کنید و شیر پر کن پکیج را هم باز کنید.

نکاتی برای نگهداری از پکیج

رسوب زدایی عملی است که هر چند وقت یک بار برای پکیج نیاز است که برای انجام این کار بهتر است که از رسوب‌گیرهای پلی فسفات و با وجود تهویه مناسب استفاده شود.

کنترل شیر های آب پکیج یکی از کار های بسیار مهم است به این دلیل که اگر فشار آب وارد شده به دستگاه کم و یا زیاد باشد با گذشت زمان امکان دارد که پکیج آسیب وارد شود.

باید از عملکرد و روند کار دو چیز مطمئن شوید، یکی عملکرد مدار گرمایشی و دیگری مدار بهداشتی پکیج، پس با دقت تمام این دو مدار را مورد بررسی قرار دهید.

محور پمپ سیرکولاسیون باید آزاد باشد یعنی اگر محور دچار گرفتگی شده باشد، گردش آب و پمپاژ کردن آب با مشکل رو به رو می شود پس بررسی و سرویس کردن سیرکولاسیون موجب کمک به گردش آب گرم و سرد می شود.

تعمیر پکیج در گیشا توسط تعمیرکاران

تنظیم مجدد پیچ و مهره ها و بررسی شیر گاز یک کار تخصصی است که اگر توسط فردی متخصص و با دانش انجام نگیرد، باعث اشکال در فشار گاز می شود، که پیشنهاد می شود حتماً این کار را فردی نتخصص انجام دهد، همچنین با قرار دادن یک صافی مناسب بر روی شیر گاز، عمر آن را بیشتر می کنید.

پکیج هایی که دارای فن هستند، عملکرد فن آنها را حتما باید کنترل کرد ولی اگر پکیج با دود کش کار می کند باید مسیر دود کش را چک کنیم که دچار گرفتگی نشده باشد، برای چک کردن باز بودن مسیر دود کشی، جسمی کوچک را به داخل آن می اندازیم و اگر به درستی از دود کش عبور کرد یعنی مسیر باز است و همچنین باید درز نداشتن اتصالات و باز بودن دریچه های اکسیژن را چک کنید و سلامت آنها مطمئن شوید چون که استفاده از دود کش نامناسب باعث خطر گاز گرفتگی و مرگ خاموش می شود.

تعمیر پکیج در گیشا

تعمیر پکیج در گیشا

تعمیر پکیج در گیشا توسط امداد من

اگر در تهران در محدوده گیشا زندگی می کنید یا بهتر است بگوییم اگر به تعمیر پکیج در گیشا نیاز دارید، با خیال راحت کار تعمیر پکیج خود را به تعمیرکارارن امداد من بسپارید.

تعمیر پکیج در گیشا یکی از کار های تخصصی است که تکنسین ها و تعمیرکاران ما به آن آشنایی کامل دارند و در اسرع وقت مشکل را شما را حل خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *