تعمیر مایکروویو

تعمیر مایکروویو در محل

با گارانتی تعمیرات 180 روزه⁉️

تعمیر مایکروویو

با نرخ اتحادیه💠

تعمیرات مایکروویو در تمام مناطق تهران انجام می شود، تمام برندهای مایکروویو توسط تکنسین های امداد من در اسرع وقت و با گارانتی 180 روزه و قطعات اورجینال تعمیر می شود.

تعمیر مایکروویو تهران

تعمیر مایکروویو شمال تهران : 22852095

تعمیر مایکروویو غرب تهران : 44044355

تعمیر مایکروویو شرق تهران : 88520173

تعمیر مایکروویو جنوب تهران : 66178763

چگونگی عیب یابی و تعمیر مایکروویو

مایکروویو به عنوان یک وسیله پر کاربرد امروزه در منازل به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد.
مایکروویو را می توان برای تهیه انواع غذاهای گوناگون مانند فست فود، کیک، نانهای فانتزی و… بکار گرفت.

این وسیله با گذشت زمان و استفاده زیاد دچار خرابی  و مشکلاتی می شود و کارکرد آن دچار اختلال می شود و در هنگام استفاده درست کار نمی کند.

در صورتی که با مشکلات خاصی مانند مشکلات زیر در مایکروویو رو به رو شدید، سریعاً دستگاه را از برق بکشید و با ما برای تعمیر مایکروویو تماس بگیرید.

در ادامه برخی از مشکلات که نیاز به عیب یابی و تعمیر مایکروویو دارد به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته است تا آشنایی بیشتری با این ایرادات داشته باشید.

تعمیر مایکروویو در محل

از مهم ترین خدمات ما میتوان به تعمیر مایکروویو در محل اشاره کرد، ما تعمیر مایکروویو را در سراسر شهر تهران به صورت تخصصی و کاملاً تضمینی و با گارانتی 6 ماهه انجام می دهیم.

برای تعمیر مایکروویو در تهران همین حالا با ما تماس بگیرید، ما انواع مختلف مایکروویو را در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران به صورت تخصصی تعمیر و عیب یابی می کنیم، این کار را با قطعات اورجینال و ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت انجام میدهیم پس همین الان با تکنسین های ما در امداد من تماس بگیرید.

تعمیر مایکروویو

  • بدنه مایکروویو حالت برق گرفتگی و اتصالی داشته باشد.
  • از داخل مایکروویو بوی سوختگی شبیه پلاستیک به مشام برسد.
  • درون مایکروویو حالتی مانند جرقه زدن وجود داشته باشد.
  • با وجود اتصال ماکروویو به برق به هیچ وجه مایکروویو روشن نشود.
  • درب ماکروفر پس از اتمام مراحل پخت خود به خود قفل شود و درب باز نشود.
  • نمایش خطاهای نا متعارف بر روی نمایشگر مایکروویو

در صورتی که با خطاهای این چنین مواجه شدید می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فنی در اسرع وقت جهت تعمیر مایکروویو به محل مورد نظر مراجعه کنند.

تعمیرگاه ما با داشتن متخصصان و تکنسین ها، از دانش به روز برای تعمیر مایکروویو های جدید استفاده می کنند و از قطعات اصلی و فابریک برای تعمیر مایکروویو شما استفاده می کنند.

بنابراین مایکروویو بعد از عیب یابی و تعمیر مانند روز اول میشود و به خوبی کار می کند.

تماس با تعمیرگاه مایکروویو ما سبب صرفه جویی در هزینه و زمان مورد نیاز برای تعمیر ماکروویو خواهد شد زیرا با اولین تماس کارشناسان فنی نمایندگی به محل مراجعه می کنند تا فرآیند عیب یابی و تعمیر مایکروویو در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه انجام بپذیرد.

فرآیند عیب یابی و تعمیر مایکروویو توسط کارشناسان فنی این حوزه در محل مشتری انجام می شود.

گاهی وقتها مایکروویو شما روشن می شود اما گرما نمی دهد، احتمالا مشکل از دیود ولتاژ بالا می باشد این قسمت با خازن و مگنترون برای تولید حرارت کار میکند.

دیود ولتاژ بالا در بدنه قرار دارد مایکروویو را از برق بکشید، بدنه خارجی را بردارید و خازن ولتاژ بالا راتخلیه کنید پیوستگی دیود را با مولتی متر چک کنید در یک دیود سالم، قرائت مولتی متر باید در یکی از جهت ها مقاومت پایین و در جهت دیگر مقاومت بالا باشد اگر در هر دو جهت مقاومت پایین است و یا اصلا پیوستگی نشان نمی دهد، دیود باید تعویض شود.

اگر دیود مشکل نداشت مشکل ممکن است از مدار ولتاژ بالا باشد که فقط باید توسط یک متخصص ماهر و آموزش دیده تست و تعویض شود.

تعمیر مایکروویو

جهت تعمیر مایکروویو در تمام ساعات شبانه روز با این شماره ها تماس بگیرید!

خدمات تعمیرات امداد من به صورت 24 ساعته است زیرا مراکز معتبر تعمیرات تعطیلی ندارند و در هر جای تهران که هستید در تمام ساعات با شماره 02122852095 تماس بگیرید.

آیا پس از تعمیر مایکروویو گارانتی داده می شود؟

رضایت مشتری هدف امداد من است و بعد از تعمیرات گارانتی 180 روزه تقدیم خواهد شد و در طی این 6 ماه می توانید مشکلات بوجود آمده را با شماره تماس ما و تیم فنی در میان بگذارید و همکاران ما مشکل بوجود آمده را حل خواهند کرد.

هزینه تعمیرات مایکروویو چقدر می شود؟

هزینه تعمیرات لوازم خانگی بسته به نوع دستگاه و مشکل بوجود آمده و قطعات مورد نیاز و… توسط تعمیرکاران لوازم خانگی امداد من اعلام می شود و ابتدا باید مشکل بوجود آمده مورد بررسی قرار بگیرد، امداد من کمترین هزینه را بابت تعمیرات در نظر می گیرد و نگران هزینه تعمیرات لوازم خانگی خود نباشید.

تعمیرکار در چه ساعتی به منزل ما مراجعه می کند؟

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل شما با هماهنگی شما خواهد بود و بهترین تکنسین فنی تعمیرات به منزل شما اعزام خواهد شد.

چرا مایکروویو روشن نمی شود؟

کلید در مایکروویو

ممکن است دلیل این که مایکروویو روشن نمی شود، کلید در خراب باشد.

کلید در که کلید قفل داخلی نامیده می شود، وقتی در بسته است به بقیه اجزای مایکروویو سیگنال می دهد و وقتی در بسته است سیگنال می دهد که گرمادهی را متوقف کنند.

به همین دلیل، همه چیز ممکن است به طور درست کار کند اما مایکروویو روشن نشود.

برای دسترسی به کلید یا قفل داخلی، ابتدا دستگاه را از برق بکشید و سپس بدنه خارجی را بردارید کلید در معمولاً سیم هایی دارد که به پایانه ها وصل هستند هر پایانه را از نظر پیوستگی چک کنید اگر در حالیکه دکمه فعال کننده در گیر بود، پیوستگی وجود داشت، نشان می دهد که کلید مشکل ندارد در غیر این صورت، کلید را تعویض کنید می توانید از این فرصت استفاده کرده و زبانه را نیز چک کنید.

برای تعمیر مایکروویو با ما تماس بگیرید.

چرا سینی در مایکروویو نمی چرخد؟

اگر در مایکروویو سینی شیشه ای نمی چرخد ، ممکن است این مشکل به دلیل خراب شدن موتور باشد.

بیشتر دستگاهها دارای یک سینی شیشه ای دایره شکل چرخان هستند که دارای یک کوپلر که توسط موتور کار می کند و یک غلتک هدایت کننده ، می باشد.

برای دسترسی به موتور ، ابتدا مایکروویو را از برق بکشید و پنل پایینی را بر دارید موتور معمولا در کف مایکروویو قرار دارد و توسط پیچ و سیم در جایش نگه داشته می شود اگر موتور ایجاد صدای ساییده شدن می کند و یا نمی چرخد ، نیاز است تعویض شود برای تست کردن پیوستگی موتور ، از مولتی متر در پایانه ها استفاده کنیداگر پیوستگی نشان نداد ، موتور باید تعویض شود .

اگر پیوستگی نشان داد اما هنوز کار نمی کرد ، ممکن است مایکروویو نیاز به تست ولتاژ داشته باشد که حتما باید توسط یک تکنسین ماهر انجام شود.

اگر سینی چرخان در مایکروویو شما نمی چرخد ، ممکن است مشکل از کوپلر باشد بیشتر مدلهای مایکروویو دارای یک سینی شیشه ای دایره شکل چرخان هستند که توسط یک کوپلر که توسط موتور کار می کند و یک غلتک هدایت کننده ، می چرخد.

برای تست کردن کوپلر از نظر آسیب دیدگی ، سینی و غلتک هدایت کننده را بردارید.

اگر برای بررسی کوپلر نیاز بود پوشش پایینی را بر دارید، مایکروویو را از برق بکشید بیشتر دستگاه ها دارای یک کوپلر سه وجهی هستند که به راحتی به شفت موتور متصل می شود را از نظر شکسته یا فرسوده بودن بررسی کنید.

روشن نشدن مایکروویو به علت غلتک راهنما

اگر سینی چرخان در مایکروویو شما نمی چرخد ، ممکن است مشکل از غلتک هدایت کننده باشد که در زیر سینی قرار دارد و به چرخیدن سینی کمک می کند غلتک هدایت کننده به همراه کوپلر سینی شیشه ای را می چرخاند سینی را برداشته و غلتک را از نظر فرسودگی یا آسیب دیدگی بررسی کنید اگر غلتک خراب شده بود آن را تعویض کنید.

تعمیر مایکروویو

برخورداری از کارشناسان متخصص

کار شناسان ما در زمینه ماکروفر از دانش به روز دنیا جهت تعمیر مایکروویو استفاده می کنند بنابراین هیچ نگرانی از بابت فر آیند عیب یابی و تعمیر مایکروویو وجود نخواهد داشت، زیرا تعمیرات ماکروفر به بهترین نحو توسط کارشناسان انجام می پذیرد به شما توصیه می کنیم به هیچ وجه به افراد مبتدی جهت انجام تعمیرات ماکروفر مراجعه نکنید تا بتوانید خدمات تعمیر مایکروویو را به نحو احسنت دریافت کنید.

تعمیر مایکروویو و عیب یابی آن

برای تعمیر مایکروویو با ما تماس بگیرید.

به این نکات توجه کنید:

اولا تمام خروجی ها ی کیت های برق در ماکروفر فشار بالا هستند و اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید به هیچ عنوان در منزل آن را باز نکنید.

دستگاههای ماکروفر معمولاً به دو شکل جهت عیب یابی می شوند، اول دستگاههایی که عملکرد کلی ندارند و دوم دستگاههایی که عملکرد ظاهری درستی ندارند اما به درستی کار نمی کنند برای مثال :

صفحه برد دستگاه روشن می شود یا چراغ آن به شکل صحیح کار می کنند اما عملکرد مطلوبی ندارند یا بیش از حد صدا می دهند که در این حالت باید کابین (اتاقک دستگاه مایکروویو ) مگنترون و المنت ها چک شوند که جزو ایرادات اصلی هستند.

در خانه خود اگر متوجه این شدید که درب دستگاه به طور کامل بسته نمی شود اصلا نباید ماکروفر را روشن کنید زیرا باعث می شود اشعه های سرطان زا و مخرب به بیرون آیند و باعث بروز مشکلات زیادی شود.

تعمیر مایکروویو حتما باید در اتاقهای مخصوص صورت گیرد که فقط و فقط تعمیرکار در آن حضور داشته باشد.

تعمیر مایکروویو

علت های خرابی ماکروفر و راههای بر طرف کردن مشکلات آن

لامپ ماکروفر کم نور است یا اصلا کار نمی کند.

بعضی ها از این که لامپ ماکروفر کم نور و یا اصلا کار نمی کند شکایت دارند، حتی اگر دستگاه به خوبی مواد را گرم بکند.

لامپ کم نور ماکروفر باعث نارضایتی بعضی ها می شود، حتی اگر دستگاه کار گرم کردن مواد را به خوبی انجام دهد.

لامپ ماکروفر داخل دستگاه قرار دارد و وقتی درب را باز می کنید و یا گرم کردن شروع می شود، روشن می گردد لامپ دستگاه نقش مهمی دارد و با نور آن می توانید مشاهده نمایید غذا پخته یا خیر .

برای تعمیر مایکروویو با ما تماس بگیرید.

دلایل: اگر لامپ اصلا کار نمی کند احتمالا سوخته است اگر چشمک می زند حتما مشکل از لامپ است اما اگر کم نور است، تنظیمات ماکروفر باید درست شود در برخی از موارد ممکن است به علت سیم کشی نادرست یا خطا از صفحه کنترل باشد لامپ نزدیک خازن قرار گرفته و احتمالا تعمیرش را سخت می کند.

ماکروفر در بین کار خاموش می شود

در برخی موارد، ماکروفر یک زمان کوتاهی روشن شده و بعد مجدداً خاموش می شود اگر دستگاه شما بعد از چند ثانیه کار کردن از کار می افتد، این واقعا کلافه کننده است زیرا آن کاری را که می خواستیم در طول مدت تعیین شده انجام نداده است.

علت : عمده ترین دلیل مربوط به این شکل مسئله قفل درب است که خراب شده.

یک قفل درب معیوب می تواند باعث این مشکل بشود، و متوجه خواهید شد که دستگاه بعد از سه ثانیه خاموش می گردد.

فن موتور معیوب، ترانسفرمر و یا یک تاچ پد خراب هم می تواند علت این خاموش شدن باشند می تواند به علت قطعات قدیمی مانند سوئیچ ها و یا خازن باشد که به علت مصرف مکرر خراب شده اند.

در هر کجا از تهران هستید می توانید با مجموعه ما برای تعمیر مایکروویو خود با هر برندی تماس بگیرید.

بعد از تماس شما اعزام کارشناسان متخصص تعمیر مایکروویو و رفع عیب در کوتاهترین زمان انجام می شود.

انواع مشکلات در ماکروفر

ماکروفر ممکن است با مشکلاتی مواجه شود از جمله:

گرم نکردن غذا، جرقه زدن داخل محفظه، نچرخیدن سینی داخل ماکروفر، روشن نشدن ماکروفر، کار نکردن کلیدها و صفحه نمایش

نکاتی برای افزایش کارایی ماکروفر

هرگز ظروفی را که نقره کاری یا طلا کاری شده اند داخل ماکروفر قرار ندهید برای تبخیر نشدن آب داخل مواد غذایی حتما از درب استفاده کنید.

از جوش آوردن آب توسط ماکروفر خودداری نمایید، برای جلوگیری از جرقه زدن از ظروف فلزی استفاده نکنید.

برای تعمیر مایکروویو با ما تماس بگیرید.

توصیه ایمنی برای استفاده از مایکروویو

در مایکروویو اگر خراب شد و یا بسته نشد دستگاه را نباید روشن کنید، اجسام فلزی در مایکروویو نباید گذاشته شود مگر اینکه مخصوص استفاده مایکروویو باشند.

گرم کردن مایعات باید با احتیاط انجام شود و درهنگام بیرون آوردن از مایکروویو از دستکش فر استفاده شود، مایکروویو باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالیکه خالی است روشن شود.

مناطق تحت پوشش نمایندگی مرکزی تعمیر مایکروویو غرب تهران :

پونک، صادقیه، جنت آباد، شهرک اکباتان، فردوس، شهران، شهرزیبا، مرزداران، سردار جنگل، دهکده المپیک و …

استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر مایکروویو در محل

مطلب مرتبط با تعمیر مایکروویو در تهران :

نمایندگی ال جی مرزداران

تلفن های تماس تعمیر مایکروویو در تهران

تعمیر مایکروویو در شمال تهران : 22852095

تعمیر مایکروویو در غرب تهران : 44044355

تعمیر مایکروویو در شرق تهران : 88520173

تعمیر مایکروویو در جنوب تهران : 66178763

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *